reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Bardzo dobrze [emoji14] Samo wypicie spoko miałam cytrynową, była mega słodka ale i kwaśna dlatego same wypicie to nawet mi smakowało. Pierwsza godzina mnie trochę muliło ale do wytrzymania :D A druga godzina to już super tylko mnie tyłek od siedzenia bolał strasznie :D

Boję się wyników :/
Ja chciałam do glukozy sobie wcisnąć cytrynę, to mi panie zabroniły i w tej przychodni uznają tylko taką zwykłą glukozę. I mam nadzieję, że więcej nie będę musiała tego badania powtarzać [emoji16]

Też miałam stresa przed wynikami. Nie są super, więc zobaczymy, co mój lekarz powie [emoji846]
 
reklama
Może po prostu drobniutkie będą z nich dziewczynki. Myślę, że gdyby to mocno odbiegało od normy i było niepokojące, to lekarz na pewno by o tym wspomniał.
Tez tak myśle. Czuje ze się rusza ciagle rośnie i jest wszystko Ok. To nie ma co wymyślać na sile.
 
Ja chciałam do glukozy sobie wcisnąć cytrynę, to mi panie zabroniły i w tej przychodni uznają tylko taką zwykłą glukozę. I mam nadzieję, że więcej nie będę musiała tego badania powtarzać [emoji16]

Też miałam stresa przed wynikami. Nie są super, więc zobaczymy, co mój lekarz powie [emoji846]

Cytryne teraz zabraniają wciskać to fakt, ale w aptece jest dostępna taka zwykła w proszku o smaku cytrynowym i to jak najbardziej pozwalają a smaczek jest serio genialny więc na przyszłość polecam :D
 
Co tam u Was dziewczyny? [emoji6]

Ja po wczorajszej wizycie spokojna bardzo, bo same dobre informacje. Cukier, o który się obawiałam jest w jeszcze w granicach normy, więc mogę sobie czasami jakieś słodkości podjadać [emoji4] na cytologii z początku ciąży miałam II grupę, z nowego wyniku wychodzi już I, ciśnienie również w końcu się unormowało i moja waga na razie nadal wychodzi na 0, stoi w miejscu jak zaczarowana. A maluch ma już 750g [emoji846]
 
Super, gratuluję samych dobrych informacji [emoji6] jeśli można wiedzieć to ile ważysz, że waga nadal w miejscu? U mnie już +6.5 kg [emoji85]
Co tam u Was dziewczyny? [emoji6]

Ja po wczorajszej wizycie spokojna bardzo, bo same dobre informacje. Cukier, o który się obawiałam jest w jeszcze w granicach normy, więc mogę sobie czasami jakieś słodkości podjadać [emoji4] na cytologii z początku ciąży miałam II grupę, z nowego wyniku wychodzi już I, ciśnienie również w końcu się unormowało i moja waga na razie nadal wychodzi na 0, stoi w miejscu jak zaczarowana. A maluch ma już 750g [emoji846]
 
Super, gratuluję samych dobrych informacji [emoji6] jeśli można wiedzieć to ile ważysz, że waga nadal w miejscu? U mnie już +6.5 kg [emoji85]
95 kg przy wzroście 172, mam trochę tego nadbagażu. Na początku ciąży postanowiłam zmienić swoje nawyki żywieniowe, jem regularnie i zdrowiej niż wcześniej i jak widać służy mi to [emoji4] mam tylko nadzieję, że takie nawyki zostaną mi również po ciąży i w końcu zrzucę choć trochę [emoji16]
 
95 kg przy wzroście 172, mam trochę tego nadbagażu. Na początku ciąży postanowiłam zmienić swoje nawyki żywieniowe, jem regularnie i zdrowiej niż wcześniej i jak widać służy mi to [emoji4] mam tylko nadzieję, że takie nawyki zostaną mi również po ciąży i w końcu zrzucę choć trochę [emoji16]


Gratuluje,to świetne wieści:)maly Marcelek rosnie jak na drożdżach:)
 
reklama
Do góry