reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Nie wiem jak was, ale mnie ogarnia okropne lenistwo. Nic mi sie nie chce. Ale to nie takie proste przy dwójce starszych. W dodatku moj 6 latek siedzi chory w domu razem z młodszym. Mieliśmy podejrzenie szkarlatyny, ale na szczęście po wymazie z gardła okazało się, że to tylko paskudny wirus.
Czuję się jak balon, jakbym wodę pochłonęła nawet z powietrza. To już 36+1. Brzuch tak nisko, że prawie trzymam go na kolanach i ciągnie okropnie. Dzisiaj wizyta u gin. Zobaczymy co tam słychać. Ale z moja super twarda i długa szyjka to pewno cisza. Chociaż we wtorek złapał mnie taki bolesny skurcz, ledzwiowy, jak przy porodzie. Myślałam, że to już
Torba spakowana, juz jakieś 2 tygodnie temu. Ale pozostałe sprawy jeszcze w lesie
 
A jakie masz wskazania do cc? Ja ogólnie jestem osłabiona, ledwo chodzę.. Nie jestem spuchunieta, całkiem dobrze wyglądam fizycznie (tak mi się przynajmniej wydaje:)) właśnie co jakiś czas brzuch mi się stawia, mam wrażenie, że mała zaraz ze mnie wyjdzie.. A ja dopiero 34+5, także ma jeszcze dużo czasu no ale..

Oby Mała jeszcze posiedziala w brzuszku :)
Mam spora wadę wzroku i nie chcemy ryzykować ;)
 
Super wieści!
My po wizycie ;) jak mówiłam szyjka utrzymana zamknieta ( ale po badaniu pojawiło sie plamienie ) dzidzia wazy 2600g i mniej wiecej jest na 35tc wzrostem wiec nie powinien być duzy..kolejna wizyta 12.06 bedzie to 38+3 tc czyli za 3 tyg i 13.06 mamy ktg
@O!KurkaDomowa ja zawsze mówię, byle do 37 tygodnia. Jeszcze chwila i nasze maleństwa będą z nami.

@asial to dobrze, ze zgadzają się na cesarkę ze względu na wadę, mojej siostrze kazali naturalnie, ale może masz większą wadę, ona -7...
 
A ja to dziś jakaś nie do życia, od 4 nie mogłam spać. Ciężko mi znaleźć dobrą pozycję i przewracam się z boku na bok. Ostatnio bardzo bolą mnie też piersi, też tak macie? Ogólnie to końcówka już coraz gorszą się robi :D ciągle narzekam, a ja nie cierpię narzekać :)
 
@madan o tak, piersi też mnie bolą. W zasadzie same skutki. A pozycje też stale zmieniam ale ciężko się obracać w sumie, i tak źle i tak niedobrze :D mam nadzieję że jeszcze 3 tygodnie i koniec :p
 
@O!KurkaDomowa no to piąteczka ;) to Twoja pierwsza ciąża?
Jestem na etapie czytania tematów typu "poród bez wcześniejszych objawów" itd co by się nieco pocieszyć :D bo czasami jednak zdarza się że dziewczyny chodzą z rozwarciem kilka tygodni i nic a u niektórych nic nie wskazuje na poród a nagle wszystko się zaczyna.
Może znacie podobne historie? Chętnie poczytam ;) ;) ;)
 
@Julkova to moja 3 ciąża. A przykładem nagłych, szybko przebiegającychio porodów jestem ja. Nawet w drugiej ciąży leżąc na patologi (na kontrolnym ktg malenstwu spadało tętno przy skurczach, których nie czułam ) rano ok 9 lekarz przy badaniu powiedział, że dzisiaj to ja nie urodzę. O 16 bylo już po sprawie.
 
reklama
Do góry