reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Mnie tez polecano firmy Medela i Lovi.
Tylko, że z kim nie rozmawiam to mówia, żeby zainwestować w elektryczny, bo tym ręcznym to ponoć można się zajeździć.
Elektryczny na pewno kupię jeżeli będę potrzebowała ale na razie chciałam mieć taki awaryjny i poręczny do szpitala na wszelki wypadek :)
 
reklama
Elektryczny na pewno kupię jeżeli będę potrzebowała ale na razie chciałam mieć taki awaryjny i poręczny do szpitala na wszelki wypadek :)
Rozumiem :) Moze to i dobra mysl, żeby zaopatrzyc się najpierw w taki, bo nie wiadomo w sumie czy bede go w ogole potrzebowac.
 
A tak trochę z innej beczki. Jaki laktator elektryczny polecacie? Jakiej firmy?

Ja nastawiłam się na Medele Swing. Droga, ale po rozmowach z przedstawicielami firmy jestem na nią zdecydowana. Może uda się poszukać używanego.

Ręcznego Aventu nie polecam. Ciężko idzie pompowanie i zaś przy większym oporze skrzypi rączka.
 
Ech... Jade zaraz do mojej doktor. Wieczorem brzuch robił się mega twardy i pojawiały się skurcze. Wzięłam leki, trochę się uspokoiło i zasnęłam. W nocy obudził mnie taki skurcz, że aż miałam łzy w oczach plus ból podbrzusza i dołu pleców... Wylądowałam w toalecie z biegunką i nudnościami :/ normalnie już lekko spanikowałam. Wzięłam kolejny lek rozkurczowy, już taki bardziej hardkorowy i teraz tylko trochę twardnieje, ale jadę sprawdzić czy nie jest źle i mam nadzieję, że już się uspokoi, bo trochę najadłam się strachu. Normalnie zdarzały mi się już Braxtona Hicksa, ale one tak nie bolą bardzo i nic im nie towarzyszy. Może gdybyśmy nie mieli najbliższej IP 40km od domu to pojechalibyśmy, na szczescie skurcze nie były regularne.
 
Ech... Jade zaraz do mojej doktor. Wieczorem brzuch robił się mega twardy i pojawiały się skurcze. Wzięłam leki, trochę się uspokoiło i zasnęłam. W nocy obudził mnie taki skurcz, że aż miałam łzy w oczach plus ból podbrzusza i dołu pleców... Wylądowałam w toalecie z biegunką i nudnościami :/ normalnie już lekko spanikowałam. Wzięłam kolejny lek rozkurczowy, już taki bardziej hardkorowy i teraz tylko trochę twardnieje, ale jadę sprawdzić czy nie jest źle i mam nadzieję, że już się uspokoi, bo trochę najadłam się strachu. Normalnie zdarzały mi się już Braxtona Hicksa, ale one tak nie bolą bardzo i nic im nie towarzyszy. Może gdybyśmy nie mieli najbliższej IP 40km od domu to pojechalibyśmy, na szczescie skurcze nie były regularne.
Daj koniecznie znać co powiedział lekarz. Pewnie tylko najadłaś się strachu, a wszystko jest ok. Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze!
 
reklama
Zastanawia mnie dlaczego ta Medela jest taka droga. Czy to czasem nie placi się za markę? Może jednak znacie taki laktator, który działa podobnie, a jest tańszy?
 
Do góry