reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki ze stażem ponad rok

Ja miałam jedną biochemiczna druga przez wysokie TSH a trzecia ciążę w 14tc przez wysokie TSH i ataki padaczkowe. Od 4 lat nie umiem zajść w ciążę. Dlatego mam nadzieję że teraz się udało bo ten cykl jest jakiś inny pojawiają się w tym cyklu rzeczy których nie miałam od początku miesiaczkowania.
 
reklama
Ja miałam jedną biochemiczna druga przez wysokie TSH a trzecia ciążę w 14tc przez wysokie TSH i ataki padaczkowe. Od 4 lat nie umiem zajść w ciążę. Dlatego mam nadzieję że teraz się udało bo ten cykl jest jakiś inny pojawiają się w tym cyklu rzeczy których nie miałam od początku miesiaczkowania.
to 3mam kciuki za Ciebie tez !
 
U mnie @ za jakieś 6 dni, po ostatnich wynikach olałam ten cykl zupełnie i trochę odetchnęłam dzięki temu (miarą odetchnięcia jest to, że w ogóle nie mam chęci robienia testu, a zwykle już parę dni po owu mnie korciło :p ). W kolejnym cyklu pomiędzy 11 a 13 dniem muszę się zjawić u lekarza na sprawdzenie drożności, boję się, że tam kipnę z bólu :D
W ogóle któraś z was polecała macę, no więc bierze mój facet i biorę ja i muszę wam powiedzieć, że dostałam taki power po tych kapsułkach, że szok, polecam :D
 
@O'Hara o której masz/miałaś wizytę?
Nadal trzymam kciuki.
My juz po. Dzidzia zdrowa ale nadal płeć nieznana. Ostatnio lekarz mówił że na 80 % dziewczynka. Dziś w ogóle nie pokazało nic. Wazy 266 g.[emoji4][emoji173]
 
@O'Hara o której masz/miałaś wizytę?
Nadal trzymam kciuki.
My juz po. Dzidzia zdrowa ale nadal płeć nieznana. Ostatnio lekarz mówił że na 80 % dziewczynka. Dziś w ogóle nie pokazało nic. Wazy 266 g.[emoji4][emoji173]

Miałam wizytę o 8:30 :) wszystko jest gites! Synuś jak w mordę strzelił, jestem przeszczęśliwa :) cieszę się, ze u Ciebie tez jest ok :)
 
reklama
Do góry