reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Ania20719

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Maj 2019
Postów
515
Witam.Mam taki dylemat okres mam regularnie w tym miesiącu dostałam ż 5 dniowym opóźnieniem i trwał 2 dni i dziwny..Robiłam betę hcg często i wynik <2.30 testy zwykłe też negatywne.Jak miesiączka zaczęła mi sie spóŹniac poszłam do ginekologa..Zrobil mi usg dopochwowe i zobaczył tylko blone sluzowa..A ja mam takie uczucie jakbym w tej ciąży byla
 
reklama
Witam.Mam taki dylemat okres mam regularnie w tym miesiącu dostałam ż 5 dniowym opóźnieniem i trwał 2 dni i dziwny..Robiłam betę hcg często i wynik

Nie jesteś w ciąży i nie wiem, po co zakładasz kolejny wątek, skoro w innym już Ci wielokrotnie tlumaczylysmy, ze w tej ciąży nie jesteś
 
tak wiem ale naprawdę mam dziwne odczucia jest mi rano bardzo słabo i ten okres co miałam był dziwny trwał 2 dni i był inny
 
tak wiem ale naprawdę mam dziwne odczucia jest mi rano bardzo słabo i ten okres co miałam był dziwny trwał 2 dni i był inny

Zrób dla świetego spokoju jeszcze jedna betę albo test i jak wyjdą negatywne to znaczy, ze w ciąży nie jesteś. Przecież złe samopoczucie to może być wszystko. Czemu tak uparlas się na te ciąże?
 
Zrób dla świetego spokoju jeszcze jedna betę albo test i jak wyjdą negatywne to znaczy, ze w ciąży nie jesteś. Przecież złe samopoczucie to może być wszystko. Czemu tak uparlas się na te ciąże?



i jutro zrobię bo mam dzień wolny w pracy..Woesz ostatnio każdy mi mówi że zgrubialam,dziwnie mnie cyrki bolą,rano jest mi słabo zawsze..i okres trwał krótko i był inny taki dziwny
 
No ale co, sugerujesz, że kilka badań bety i kilka testów dało fałszywy wynik, bo Ty wiesz lepiej?
Serio wierzysz w to, że cały wszechświat się myli?
Ja rozumiem, gdyby to był jeden test, to można sobie wmawiać, że był wadliwy, ale robiłaś i zwykłe, i badania z krwi, to już naprawdę nie wiem, kto i jak mógłby Cię przekonać, że NIE JESTEŚ W CIĄŻY...
 
No ale co, sugerujesz, że kilka badań bety i kilka testów dało fałszywy wynik, bo Ty wiesz lepiej?
Serio wierzysz w to, że cały wszechświat się myli?
Ja rozumiem, gdyby to był jeden test, to można sobie wmawiać, że był wadliwy, ale robiłaś i zwykłe, i badania z krwi, to już naprawdę nie wiem, kto i jak mógłby Cię przekonać, że NIE JESTEŚ W CIĄŻY...


Wiesz idę jutro na betę i zobaczę a jak cos to jutro mój ginekolog przyjmuje popołudniu..
 
reklama
i jutro zrobię bo mam dzień wolny w pracy..Woesz ostatnio każdy mi mówi że zgrubialam,dziwnie mnie cyrki bolą,rano jest mi słabo zawsze..i okres trwał krótko i był inny taki dziwny

Powiedz mi tylko jedno - czy Ty zdajesz sobie sprawę, ze żeby „zgrubnąć” i żeby cycki urosły (od ciąży oczywiście) to beta musi być dodatnia?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry