reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Złe wyniki badań krwi i moczu

Dołączył(a)
21 Czerwiec 2019
Postów
6
Witajcie, jestem w 10tc i pod opieką ginekolog, która mnie wysłała na badania krwi i moczu i jestem nieco zaniepokojona, poniewaz wyszły mi inne niż normy. PDW 16,6fl (normy 9,8 - 16,2), Limfocyty 19,90% (20,0 - 40,0) oraz PH 8,0 (5,0 - 7,5). Mam się czym martwić? W Internecie tyle "fantastycznych" porad że wolałam to wyłączyć a wizytę kontrolną mam dopiero w poniedziałek. Miłego dnia!
 
reklama
W ciąży morfologia się zmienia a Twoje "odchylenia" to żadne odchylenia, naprawdę. Co do moczu to w ciąży też ph zazwyczaj rośnie. Ja całą ciążę miałam ph podwyższone.
 
Twoje odchylenia to żadne odchylenia… Wiem coś na ten temat bo morfologię robię kilka razy w miesiącu z uwagi na problemy zdrowotne. Naprawdę wszystko jest w jak najlepszym porządku!!!!![emoji1303]
 
Do góry