reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie są pierwsze objawy ciąży zaraz po zapłodnieniu?

reklama
Na początku ,objawy są jak na @ ,dopiero potem mogą się pojawić mdłości itd ale każda kobieta jest inna i ma inne objawy lub ich nie ma , jak ja np
 
Żeby doszło do zapłodnienia musi wystąpić owulacja , i po niej dochodzi do zagnieżdżenia ,jeśli wszystko dobrze się połączy , przy regularnym cyklu (28dni) owulacja występuje mniej więcej w 14 dniu cyklu , i po jeśli po kolejnych 14 dniach nie pojawi się @ to znaczy że jest ciąża ,lub jakieś zaburzenia hormonalne ,stres ,przeprowadzka lub choroba
 
W jakim czasie od stosunku może dojść do zapłodnienia?
Tego samego dnia lub do ok 4-5dni. Zależy ile czasu od współżycia do owulacji bylo. Po tym czasie podobno plemniki nawet jeśli przeżyją to nie są zdolne.

Po zapłodnienia nie ma specjalnych objawów. Dopiero po zagniezdzeniu wytwarzają się inne hormony. A tak to objawy typowe dla drugiej fazy cyklu.
 
Tego samego dnia lub do ok 4-5dni. Zależy ile czasu od współżycia do owulacji bylo. Po tym czasie podobno plemniki nawet jeśli przeżyją to nie są zdolne.

Po zapłodnienia nie ma specjalnych objawów. Dopiero po zagniezdzeniu wytwarzają się inne hormony. A tak to objawy typowe dla drugiej fazy cyklu.
Oj różnie bywa. Ja zaszłam w ciążę, że stosunku 6 dni przed owulacją. ;)

Co do objawów każdy ma inaczej. U mnie pierwsze były około tydzień po owulacji. W dniu implantacji bardzo bolało mnie podbrzusze, a potem po jakiś 3 dniach miałam objawy jak przed miesiączką tylko x10.
 
reklama
Oj różnie bywa. Ja zaszłam w ciążę, że stosunku 6 dni przed owulacją. ;)

Co do objawów każdy ma inaczej. U mnie pierwsze były około tydzień po owulacji. W dniu implantacji bardzo bolało mnie podbrzusze, a potem po jakiś 3 dniach miałam objawy jak przed miesiączką tylko x10.
Ja ze stosunku 6 dni przed skokiem, ale potem doczytałam te kwiatki, że owu jednak mogła być nawet 2-3 dni wcześniej. Pęknięcia na usg nie widziałam więc kto wie.
A objawy no cóż typowo progesteronowe.
Różnie z nimi bywa. Przy standardowych okazało się że ciąża a przy mega x10 nie. Ale pewnie mój organizm swiruje czasem ;)
 
reklama
Do góry