reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prosze o pomoc. Ból pleców i nóg

Mała.czarna

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Czerwiec 2019
Postów
6 860
Potrzebuje porady. Jestem w 5 tygodniu ciąży. Jest to moj druga ciąża pierwsza niestety straciłam. Od kilku dni odczuwam ból pleców który promieniuje mi na uda. Chwilami jest nie do wytrzymania. Czy ktoś tak miał?
 
reklama
Rozwiązanie
U
Dołączę sie bo nie wiem w sumie gdzie moge o to zapytac.
Jestem w 5 tygodniu. Dzisiaj niesamowicie bolą mnie plecy ale tylko po lewej stronie z boku. Nie środek, nie cały dół ledzwiowy, tylko bok plecow na wysokości nerek. To też prawidłowe może być??
Ja Ci nie pomogę jestem w 27 tyg i nie mam czegoś takiego , owszem bolą pachwiny ale to na tym koniec , a kiedy masz wizytę u gina ? powiedz mu o tym
 
Potrzebuje porady. Jestem w 5 tygodniu ciąży. Jest to moj druga ciąża pierwsza niestety straciłam. Od kilku dni odczuwam ból pleców który promieniuje mi na uda. Chwilami jest nie do wytrzymania. Czy ktoś tak miał?
Opisane objawy wskazują na rwę kulszową. Miałam ją kilka razy w ciąży, rónież w pierwszym trymestrze. Przejdzie, trzeba przeczekać.
 
reklama
Potrzebuje porady. Jestem w 5 tygodniu ciąży. Jest to moj druga ciąża pierwsza niestety straciłam. Od kilku dni odczuwam ból pleców który promieniuje mi na uda. Chwilami jest nie do wytrzymania. Czy ktoś tak miał?

Tak, ja tak miałam.
Rwa kulszowa jak nic. W pierwszej ciazy rozwinęła mi się w około 7 tygodniu i dawała równo we znaki. W drugiej rozwinęła się około 12 (dostałam 5 tygodni fory od losu) i nadal mnie zołza trzyma. Nie wiem co ci na nią poradzić. Nie chodź za dużo, nie wysilaj się. Może idź do lekarza po jakieś przeciwbólowe leki? Mnie dano paracetamol ale on na mnie nie działa wiec nie biorę bo nie ma sensu.
 
reklama
Dołączę sie bo nie wiem w sumie gdzie moge o to zapytac.
Jestem w 5 tygodniu. Dzisiaj niesamowicie bolą mnie plecy ale tylko po lewej stronie z boku. Nie środek, nie cały dół ledzwiowy, tylko bok plecow na wysokości nerek. To też prawidłowe może być??
 
Rozwiązanie
Do góry