reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwne uczucie przy seksie to objaw ciąży?

olivia1011

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
21 Czerwiec 2019
Postów
54
Witam, mam pytanie odnosnie seksu
Nie wiem jeszcze czy jestem w ciąży ponieważ miesiączka się nie pojawia, test raz wyszedł pozytywnie a raz negatywnie.
Lecz mam pytanie
Czy jak nie wiedziałyście że jesteście w ciąży przyciągnęło coś waszą uwagę podczas stosunku?
Zniknęła u mnie suchość pochwy, moja szyjka jest bardzo nabrzmiała w środku i po raz pierwszy dochodzę kilka razy, w dodatku po stosunku czuje lekkie gniecenie w podbrzuszu i taki jakby ucisk w lewym jajniku co różniez jest dla mnie nowością.
Proszę o pomoc i opiszcie jak to u was wygladało
 
reklama
Hm zrób koniecznie tą bete ;) ja Ci powiem tak , w ciąży na pewno jestem ciągle mokra , tak też czuje po stosunku ucisk czy coś w podbrzuszu , i tak wszystko w ciąży jest bardziej ukrwione więc doznania mogą być większe
 
Hm zrób koniecznie tą bete ;) ja Ci powiem tak , w ciąży na pewno jestem ciągle mokra , tak też czuje po stosunku ucisk czy coś w podbrzuszu , i tak wszystko w ciąży jest bardziej ukrwione więc doznania mogą być większe
Jutro robię bete, narazie łączę wszystko co jest inaczej teraz i czuję że jest ;)
 
Zrób betę dla potwierdzenia, bo kobieta, która chce być w ciąży potrafi sobie wmówić całą listę objawów ciążowych.
Nie planowałam ciąży więc nie wmawiam sobie objawów.
Czuje się całkiem inaczej dlatego proszę o poradę, a okres spóźnia mi się 8dni.
Tylko i wyłącznie opisuje moje objawy i pytam czy ktoś miał podobnie.
Beta już zrobiona czekam do jutra na wynik.
 
A robiłaś test? :)
Robialam testy i mam nawet osobny temat na forum gdzie załączyłam zdjęcia.
W sobotę zrobiłam i wyszły negatywnie.
Dlatego zrobiłam bete i wiem że jeśli to nie jest ciąża to napewno coś nie tak, ponieważ lewy Jajnik kłuję mnie coraz bardziej a przez ból w dole pleców ledwo chodzę. Już powiem szczerze brak mi sił i chce wiedzieć :)
 
reklama
Robialam testy i mam nawet osobny temat na forum gdzie załączyłam zdjęcia.
W sobotę zrobiłam i wyszły negatywnie.
Dlatego zrobiłam bete i wiem że jeśli to nie jest ciąża to napewno coś nie tak, ponieważ lewy Jajnik kłuję mnie coraz bardziej a przez ból w dole pleców ledwo chodzę. Już powiem szczerze brak mi sił i chce wiedzieć :)
Dodam że ciągle czuje się mokra jakbym się "posiusiała" a kiedy idę do łazienki widzę tylko wodnisty mętny śluz. Boję się również o torbiel jajnika, więc jeśli będzie brak ciąży zapisuje się na wizytę do gina
 
Do góry