reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nastoletnie Mamy

Aurelia95

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Maj 2018
Postów
157
Hej Zapraszam wszystkie obecne i przyszłe nastoletnie Mamy .Pewnie ten temat już się pojawił ale chciałam go odświeżyć i nawiązać kontakt .Na początek przedstawie się .Jestem Ewa 23 letnia Mama 5 letniego już Nikodema i 1 aniołka...
 
reklama
Rozwiązanie
Dziewczyny może Was to zainteresuje
Moja koleżanka poszukuje rodziców, do 21lat do fajnego projektu o nastoletnim rodzicielstwie.
Jeśli ktoś chce przeżyć ciekawą przygodę
po więcej informacji zapraszam do niej,
e-mail: casting@inbornmedia.com
lub telefon: 885 40 80 80
A coś nie tak z bioderkami czy to jest rutynowa kontrola?
No to leć i korzystaj z tego,że śpią [emoji4]
Jutro się pochwalę brzuszkiem jak zrobie zdjęcie [emoji4] słodziaki oby cały czas tak było [emoji28] cudowni [emoji3059]
No to kciuki za wizytę [emoji3526][emoji110]
My 15.07 mamy usg bioderek [emoji854]Dzięki [emoji3526] wreszcie śpią więc i ja się chyba kładę bo pewnie o północy pobudka [emoji12]Pokaż ten swój brzusio [emoji3526][emoji7]


Pochwalę się jaka miłość między rodzeństwem [emoji3590]

I mina Dagi na wieść że ma iść spać [emoji12][emoji1787]Zobacz załącznik 994315Zobacz załącznik 994316
 
reklama
A coś nie tak z bioderkami czy to jest rutynowa kontrola?
No to leć i korzystaj z tego,że śpią [emoji4]
Jutro się pochwalę brzuszkiem jak zrobie zdjęcie [emoji4] słodziaki oby cały czas tak było [emoji28] cudowni [emoji3059]
Takie zalecenia, wszystkie dzieci przy wyjściu ze szpitala powinny dostawać na wypisie info ze trzeba to zrobić [emoji6] taka kontrola powinna być między 4-6tyg życia dziecka (dlatego uważam że jeśli ma być robione na nfz to powinno się dziecko zapisywać już na długo przed urodzeniem [emoji85] dzwoniłam ostatnio do przychodni przyszpitalnej to terminy na wrzesień [emoji57] więc musimy prywatnie iść )
Przy młodym nikt mi o tym nawet słowem nie wspomniał a to już ponoć od lat funkcjonuje że każde dziecko powinno mieć [emoji849]
 
No to dobrze,że piszesz bo różnie z nic o tym nie wiedziałam, co prawda to będzie moje pierwsze dziecko,ale dobrze być doinformowanym :) no to mam nadzieję,że wszystko będzie super [emoji4]
Takie zalecenia, wszystkie dzieci przy wyjściu ze szpitala powinny dostawać na wypisie info ze trzeba to zrobić [emoji6] taka kontrola powinna być między 4-6tyg życia dziecka (dlatego uważam że jeśli ma być robione na nfz to powinno się dziecko zapisywać już na długo przed urodzeniem [emoji85] dzwoniłam ostatnio do przychodni przyszpitalnej to terminy na wrzesień [emoji57] więc musimy prywatnie iść )
Przy młodym nikt mi o tym nawet słowem nie wspomniał a to już ponoć od lat funkcjonuje że każde dziecko powinno mieć [emoji849]
 
No to dobrze,że piszesz bo różnie z nic o tym nie wiedziałam, co prawda to będzie moje pierwsze dziecko,ale dobrze być doinformowanym :) no to mam nadzieję,że wszystko będzie super [emoji4]
Proszę [emoji6] zawsze chętnie coś podpowiem jeśli tylko potrafię [emoji6] sama o tym usg tak na prawdę dowiedziałam się dopiero jak zaczęłam się interesować staraniami i zaczęłam przygodę z forum[emoji57]
 
Jasne, pewnie nie raz zadam tutaj pytanie, na grupie w której jestem są starsze dziewczyny i też lubię czytać czy się ich radzić. Zazwyczaj mają więcej niż jedno dziecko,więc wiem że mają doświadczenie:))
Proszę [emoji6] zawsze chętnie coś podpowiem jeśli tylko potrafię [emoji6] sama o tym usg tak na prawdę dowiedziałam się dopiero jak zaczęłam się interesować staraniami i zaczęłam przygodę z forum[emoji57]
 
Jasne, pewnie nie raz zadam tutaj pytanie, na grupie w której jestem są starsze dziewczyny i też lubię czytać czy się ich radzić. Zazwyczaj mają więcej niż jedno dziecko,więc wiem że mają doświadczenie:))
Dokładnie takie grupy z terminami na dany miesiąc to świetna sprawa [emoji3526] ja żałuję że w pierwszej ciazy nie miałam pojęcia o tym forum, mogło by mi być o wiele łatwiej mając wsparcie [emoji854]
 
Oj tak, gdyby nie te grupy byłoby mi ciężko, a tak jest znacznie lepiej [emoji4] A też dowiedziałam się o niej przez przypadek
Dokładnie takie grupy z terminami na dany miesiąc to świetna sprawa [emoji3526] ja żałuję że w pierwszej ciazy nie miałam pojęcia o tym forum, mogło by mi być o wiele łatwiej mając wsparcie [emoji854]
 
Hej Zapraszam wszystkie obecne i przyszłe nastoletnie Mamy .Pewnie ten temat już się pojawił ale chciałam go odświeżyć i nawiązać kontakt .Na początek przedstawie się .Jestem Ewa 23 letnia Mama 5 letniego już Nikodema i 1 aniołka...
Ja jestem już starsza ale urodzilam w wieku 17 lat pierwsze ☺pozdrawiam
 
Hej dziewczyny. Pozdrawiam was serdecznie. Ja byłam nastoletnią mamą a dziś mam prawie piętnasto letniego syna i półtora roczna córkę. Sama niedługo skończę 32 lata. Niczego nie żałuje mimo że chwilami bywało ciężko a w tych czasach których ja urodziłam mamy przed 18 były nie do pomyślenia. Zmieniłam poglad rodziny i znajomych na macierzyństwo[emoji12]
Noo dokladnie! Kiedys bylo to uważane za nie szanowanie sie moj Dorian ma 18 lat Julia 13 i maly /mala X 4 tyg.i dwa dni..nie ma.dla Nas kobiet rzeczy nie możliwych☺☺☺
 
reklama
Ja jestem Paula, w kwietniu skończę 20 lat i już planuje dzidziusia :)
Ja wolę mieć dzieci będąc jeszcze młoda. Nie jestem typiarą, która musi się wyszaleć w klubach/ na imprezach. Ja jestem typem dziewczyny rodzinnej.
Mam nadzieje, ze jeszcze w tym roku dołączę do tytułu bycia mamą :)
Jak moj lekarz mawial 16 i 19 dzień cyklu najlepszy na staranie sie o dzidzie☺☺☺trzymam kciuki!
 
Do góry