reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Ja mam dziś 14w3d i w nocy pierwszy raz poczułam [emoji170][emoji173][emoji170][emoji173][emoji170][emoji173]
Obudziłam sie ok 2 w nocy w pozycji na brzuchu. Wyciszona wczułam sie w brzuszek i tadaaam jest dzidziuś [emoji3059][emoji7][emoji3059][emoji7][emoji3059][emoji7][emoji3059]
Super. Ja dziś idę na wizytę miałam mieć 23 lipca ale wczoraj zemdlalam w sklepie i wymiotowalam. A w nocy bolal mnie brzuch. Umówiłam się dziś. Denerwuje się
 
reklama
Super. Ja dziś idę na wizytę miałam mieć 23 lipca ale wczoraj zemdlalam w sklepie i wymiotowalam. A w nocy bolal mnie brzuch. Umówiłam się dziś. Denerwuje się
Zmiany pogody tak na nas działac mogą. Poza tym II trym to chodzenie po scianach zaburzona rownowaga potykanie o wlasne nogi itp
Oszczędzaj sie. Nie stresuj. Pij dużo wody. Śpij ile sie da [emoji8]
To może u mnie się coś złego dzieje ze nie czuję. Dziś wizyta
 
Synek 6.10cm [emoji170] wszystko na swoim miejscu.
Dostalam dalej do brania dupka, zapisała mi jodid chodziaz za 2 dni endokrynolog.
Ale mowila zebym sie ft3 nie przejmowala tak bardzo bo wazniejsze ft4
20190718_114043.jpeg
 
Kurcze już znasz płeć? Mi na prenatalnych mówił że prawdopodobnie dziewczynka ale za szybko żeby coś powiedzieć. Z synem wiedziałam w 18 tc. Ciekawe czy dziś się dowiem
Synek 6.10cm [emoji170] wszystko na swoim miejscu.
Dostalam dalej do brania dupka, zapisała mi jodid chodziaz za 2 dni endokrynolog.
Ale mowila zebym sie ft3 nie przejmowala tak bardzo bo wazniejsze ft4Zobacz załącznik 999757
 
S
Synek 6.10cm [emoji170] wszystko na swoim miejscu.
Dostalam dalej do brania dupka, zapisała mi jodid chodziaz za 2 dni endokrynolog.
Ale mowila zebym sie ft3 nie przejmowala tak bardzo bo wazniejsze ft4Zobacz załącznik 999757
super że poczułaś pierwsze ruchy i super chłopak na zdjęciu:-)❤ A to Twoja pierwsza ciaza ?
Ja odebrałam wyniki Pappy wszystko dobrze, nie mam żadnego podwyższonego ryzyka, ale się cieszę, no i to już drugi lekarz co powiedział że prawdopodobnie chłopak :-) najważniejsze że wszystko dobrze, w sobotę wizyta u gin :-)
 
Kurcze już znasz płeć? Mi na prenatalnych mówił że prawdopodobnie dziewczynka ale za szybko żeby coś powiedzieć. Z synem wiedziałam w 18 tc. Ciekawe czy dziś się dowiem
Znam z DNA bo robiłam Nifty pro
S
super że poczułaś pierwsze ruchy i super chłopak na zdjęciu:-)[emoji173] A to Twoja pierwsza ciaza ?
Ja odebrałam wyniki Pappy wszystko dobrze, nie mam żadnego podwyższonego ryzyka, ale się cieszę, no i to już drugi lekarz co powiedział że prawdopodobnie chłopak :-) najważniejsze że wszystko dobrze, w sobotę wizyta u gin :-)
Druga, po 21 latach [emoji12] ..ale to juz sie nie liczy, więc jakby pierwsza hahaha [emoji23][emoji23][emoji23]
Super ze wsio oki. Miałam racje ze bedzie dobrze [emoji16][emoji4][emoji7]
 
U mnie dzisiaj juz potwierdzila na 100% dziewczynke :) wedlug om 15+5 a usg 16+4 [emoji4] prenatalne 2 tygdnie temu miałam. Podobno mała olbrzymka [emoji85] u mnie waga w miejscu, ale ważne, że mała rośnie [emoji173]
Kurcze już znasz płeć? Mi na prenatalnych mówił że prawdopodobnie dziewczynka ale za szybko żeby coś powiedzieć. Z synem wiedziałam w 18 tc. Ciekawe czy dziś się dowiem
20190718_100111.jpeg
 
reklama
Do góry