reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bostonka

chucherko

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Czerwiec 2017
Postów
1 608
Mamy zdiagnozowaną bostonkę. Maly nie ma temperatury, jego plamki nie są jeszcze suche tylko napęczniałe. Ogolnie jest bardzo aktywny Czy dobry pomysłem jest wyjscie do swojej piaskownicy, albo na dwor daleko od innych dzieci?
 
reklama
Opinie na ten temat są różne. Ja jestem zdania, że jak nie ma gorączki i to nie jest poważna choroba (typu zapalenie płuc) to można, a nawet powinno się wychodzić. Najlepiej poradzić się lekarza, który opiekuje się dzieckiem :)
 
Swoją drogą bostonka bez gorączki to chyba nietypowa jest (?)
My przechodzilismy bostonke miesiąc temu i od poważnej gorączki właśnie się zaczęło (wysypka, nieduża) pojawiła się po kilku dniach.
 
Gpraczka trwala dobe i była tylko w srode
Od wczoraj goraczki brak. Od wieczora wysypka na dloniach i pupie i lekarka zdiagnowala bostonkę. Piaskownice mamy wlasna.
 
Do góry