reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Witam, chcę się z Wami podzielić swoim szczęściem :) Otóż dziś jest mój 27dc, przy cyklch 25-26 dniowych. Rano robiłam test i wyszła blada druga kreska. Boję się cieszyć, na razie staram się tonować emocje. Jutro jeszcze powtórzę test i mam nadzieję że kreska będzie bardziej widoczna :)
Jeśli chodzi o objawy jakie miałam przed testowaniem to na pewno większy apetyt, ból piersi - bardziej sutków, bóle podbrzusza - których z reguły nie mam przed okresem, to było (i nadal jest) takie jakby ciągnięcie w pachwinach
Leki które mi pomogły to clo 4-9dc i ovitrelle przy pęcherzyku dominującym 23mm
Do lekarza idę we wtorek, wiem że nie będzie nic widać, po prostu miałam już wcześniej umówioną wizytę
A Wam dziewczyny życzę, by się udało i abyście zobaczyły dwie piękne krechy;)
 
reklama
Witam, chcę się z Wami podzielić swoim szczęściem :) Otóż dziś jest mój 27dc, przy cyklch 25-26 dniowych. Rano robiłam test i wyszła blada druga kreska. Boję się cieszyć, na razie staram się tonować emocje. Jutro jeszcze powtórzę test i mam nadzieję że kreska będzie bardziej widoczna :)
Jeśli chodzi o objawy jakie miałam przed testowaniem to na pewno większy apetyt, ból piersi - bardziej sutków, bóle podbrzusza - których z reguły nie mam przed okresem, to było (i nadal jest) takie jakby ciągnięcie w pachwinach
Leki które mi pomogły to clo 4-9dc i ovitrelle przy pęcherzyku dominującym 23mm
Do lekarza idę we wtorek, wiem że nie będzie nic widać, po prostu miałam już wcześniej umówioną wizytę
A Wam dziewczyny życzę, by się udało i abyście zobaczyły dwie piękne krechy;)
Super gratuluję. A w którym cyklu z CLO udało Ci się?
 
Witam, chcę się z Wami podzielić swoim szczęściem :) Otóż dziś jest mój 27dc, przy cyklch 25-26 dniowych. Rano robiłam test i wyszła blada druga kreska. Boję się cieszyć, na razie staram się tonować emocje. Jutro jeszcze powtórzę test i mam nadzieję że kreska będzie bardziej widoczna :)
Jeśli chodzi o objawy jakie miałam przed testowaniem to na pewno większy apetyt, ból piersi - bardziej sutków, bóle podbrzusza - których z reguły nie mam przed okresem, to było (i nadal jest) takie jakby ciągnięcie w pachwinach
Leki które mi pomogły to clo 4-9dc i ovitrelle przy pęcherzyku dominującym 23mm
Do lekarza idę we wtorek, wiem że nie będzie nic widać, po prostu miałam już wcześniej umówioną wizytę
A Wam dziewczyny życzę, by się udało i abyście zobaczyły dwie piękne krechy;)
Serdeczne Gratulacje:)
A powiedz mi czy mialas bole podbrzysza po owu?mnie boli podbrzusze praktycznie caly czas mniej mocniej troche przestanie i znow zaczyna...tak bol jakby okresowy.
Jestem 8 dni po zastrzyku z pregnylu,byla owulacja niby.nienwiem czy to wciaz sa skutki zastzryku 5000 jednostek.cycki czasem zakluja i tyle.
 
Witam Was Wszystkie :) tak jak chyba większość czytam Was już od jakiegoś czasu i postanowiłam tez coś sama napisać bo trochę już też się nachodzilam do lekarzy..
W wielkim skrócie - o ciąże staramy się od zeszłego roku od października, w międzyczasie lekarz stwierdził policystyczne jajniki i dlatego jestem na clo.
Jestem po 3 mcu stosowania, pierwszy miesiąc dawka 1 tabl od 4 dnia cyklu przez 5 dni, kolejne 2 mce lekarz zwiększył mi dawkę do 2 tabl bo nie było za dużej reakcji. Po 3 miesiącu stosowania pęcherzyk urósł do 25 mm, lekarz powiedział ze powinien pęknać na drugi dzień przy 27 mm ale dla pewności dostałam receptę na zastrzyk ovitrelle. Zastrzyk wzięłam 6 go lipca i narazie czekam. Dolegliwości mam takie jak przed miesiączka. .
 
Hej dziewczyny dawno mnie tutaj nie było. Ale ostatnio mam problemy z @ i albo jej nie ma albo jest nie zapowiedzianie. Od 3 lipca mam plamienie i do tej pory byłam dzisiaj u lekarza i dostałam clarzole na stymulacje i powiedział że ona wstrzyma plamienie. Teraz takie pytanie bo wiem że nie które dziewczyny są zagranicami pl. Czy zastrzyk jeśli mam receptę mogę wykupić w aptece po za pl. Czy lepiej zastrzyk kupić u nas. Tylko że muszę będę leciała samolotem i nie wiem czy może on być tyle czasu po za lodówka wiem że są jeszcze te torby specjalne na trzymanie chłodu.
Korzystałam z takiej torby do przechowywania zastrzyku ale pisze na niej ze torba chłodzi do 60 min, taka dostałam w aptece, możliwe że są też inne. W każdym razie pisze na opakowaniu zastrzyku ze musi być przechowywany w chłodnym miejscu jak np lodówka
 
Korzystałam z takiej torby do przechowywania zastrzyku ale pisze na niej ze torba chłodzi do 60 min, taka dostałam w aptece, możliwe że są też inne. W każdym razie pisze na opakowaniu zastrzyku ze musi być przechowywany w chłodnym miejscu jak np lodówka
Hej:) ja tez dostalam torebke taka foliowa termiczna z apteki do pregnylu,mi powiedziala ze wyjac z lodowki i moze byc w tej torbie,albo poza lodowka do 3 h,nie pamietam.ja lecialam z Pl samolotem do Uk wiec bylo to pewnie wiecej niz 3 razem.zastrzyk wzielam pecherzhk pekl,ale bie wiem czy od zastrzyku czy sam
 
Serdeczne Gratulacje:)
A powiedz mi czy mialas bole podbrzysza po owu?mnie boli podbrzusze praktycznie caly czas mniej mocniej troche przestanie i znow zaczyna...tak bol jakby okresowy.
Jestem 8 dni po zastrzyku z pregnylu,byla owulacja niby.nienwiem czy to wciaz sa skutki zastzryku 5000 jednostek.cycki czasem zakluja i tyle.
miałam bóle podbrzusza, w pachwinach i ból piersi od owu praktycznie
 
Korzystałam z takiej torby do przechowywania zastrzyku ale pisze na niej ze torba chłodzi do 60 min, taka dostałam w aptece, możliwe że są też inne. W każdym razie pisze na opakowaniu zastrzyku ze musi być przechowywany w chłodnym miejscu jak np lodówka
Właśnie mnie też będzie czekała podróż samolotem. Muszę dopytać lekarza. Jak będę w czwartek na wizycie. Ale chyba postanowił to tutaj zakupić bo potem znów może być problem tam.
W tym miesiącu nie planowałam mieć stymulacji tylko zatrzymanie plamienia bo mam od 3 lipca go ale dał mi leki i powiedział że musimy wywołać jajeczkowanie i plamienie się zatrzyma. Dopiero miałam plany od sierpnia zacząć
 
reklama
Do góry