reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga

Z tym zmeczeniem w sensie zadyszką też mam już problem lekki ale to z kolei chyba też wina tego że wszystko się powiększa przesuwa i uciska
 
reklama
Właśnie wg aplikacji im mniej się wazylo tym więcej kg do przybrania nic się nie martw ważne żeby dzidzia zdrowo rosła
Ja przed ciążą wazylam 49.5 niedawno brzuch mi uwupuklilo a i mam wrażenie mimo że to 6 kg że robie się wielka..rece obwód brzucha powiększający się..
Czas się przyzwyczaić [emoji3]

Tak, tak ja nawet czytałam, że chudzielce mogą więcej przybrać. Wiec przybieram i przybieram. Najwiecej póki co przytyło się w cyckach [emoji23] są tam wielkie, że ciężko dopasować jakieś ubranie. Wszędzie drobna jestem a bufet ze ho ho
 
Tak, tak ja nawet czytałam, że chudzielce mogą więcej przybrać. Wiec przybieram i przybieram. Najwiecej póki co przytyło się w cyckach [emoji23] są tam wielkie, że ciężko dopasować jakieś ubranie. Wszędzie drobna jestem a bufet ze ho ho
Szkoda że nie zostają po ciąży na dłużej
Ja bym się z tego ucieszyła [emoji23]
 
Ja przed ciąża tez ważyłam 45kilo, w czasie ciąży przytyłam około 16kg i teraz 7miesiecy po porodzie wazę 47, wiec zobaczysz jeszcze wrócisz do formy sprzed ciąży :D
 
reklama
Do góry