reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nie wiem co sie dzieje

roztropna35

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
12 Sierpień 2019
Postów
33
mam 35 lat. maz jest starszy o 21. mamy dwóch synów 7 lat i 12 lat. niedawnio zrobiłam test. wyszedł z bladą druga kreską. beta hcg ujemne. poszłam do lekarza, nie stwierdził ciąży. okres (niby okres) 7 dni wcześniej niz powinien byc i nietypowy, skąpy i jakis taki dziwny. lekarz nie podjął decyzji o rzadnym leczeniu. wiecie co, cghciałabym miec dziecko. boję się, że coś sie moze wydarzyc, bo mąż sporo starszy ode mnie, ale jak wyszedł test pozytywny to jednak się ucieszyłam. ale bałam też. milion róznych emocji. sama nie wiem co sądzić o tym teście i objawach... lekarz nie stwierdził nic niepokojącego. z organizmem wszystko ok. miała któras tak i okazało się ze jednak była w ciąży?
 
reklama
Rozwiązanie
A ja chciałabym być mama a jednocześnie mam tyle wątpliwości... Bo wiesz, różnica wieku między rodzeństwem. Chyba za dużo się nasluchalam ostatnio o tym że przecież po co mi kolejne dziecko. Wkurza mnie to że wszyscy oceniają to przez pryzmat wieku mojego męża. Bo niby wstyd....
Nie przejmuj się głupim gadaniem ja w grudniu wychodzę za mąż mam 42 lata a narzeczony 32 jestem już po wstępnych badaniach i planujemy dzidziusia.
reklama
Mam syna 18 lat i corke 12...jak lezalam na patologii ciazy bylam najmlodsza przyszla mama...byla 42 latka..40 latka..kochana..a czemu mamy nie dac rady...teraz najlepszy wiek...uwazam ze bedzie ciekawym doświadczeniem dojrzale macierzyństwo:)
A ja chciałabym być mama a jednocześnie mam tyle wątpliwości... Bo wiesz, różnica wieku między rodzeństwem. Chyba za dużo się nasluchalam ostatnio o tym że przecież po co mi kolejne dziecko. Wkurza mnie to że wszyscy oceniają to przez pryzmat wieku mojego męża. Bo niby wstyd....
 
A ja chciałabym być mama a jednocześnie mam tyle wątpliwości... Bo wiesz, różnica wieku między rodzeństwem. Chyba za dużo się nasluchalam ostatnio o tym że przecież po co mi kolejne dziecko. Wkurza mnie to że wszyscy oceniają to przez pryzmat wieku mojego męża. Bo niby wstyd....
Tak samo pewnie oceniaja jak kobieta ma sporo młodszego partnera.Takie zacofane społeczeństwo.Nie warto ogladac sie na innych tylko jezeli czujecie..ze chcecie kolejne dziecko..nie ma na co czekac..jak nie teraz to kiedy? Mamy jedno zycie..nie wolno sie ograniczac tym bardziej ze macie stabilizacje i tak naprawde nic nie stoi na przeszkodzie..kibicuje Ci i trzymam kciuki❤
 
Ja mam pracę, mój mąż też. Kredyt hipoteczny na mieszkanie, ale jest stabilnie. Tylko pomocy brak. Żadnej babci, nikogo kto by w razie czego pomógł.
Ja tez jestem sama...nie mam rodziców...a od tesciowej nie chce pomocy...bo by bylo gadane ze sobie nie radze.Jezeli rozmawialas ze swoim i jest ok...wiec zabierajcie sie za robote:D
 
reklama
Chyba za dużo sie przejmujcie tym, co pomyślą inni. Po co... Ja mam 35l,chcemy drugie dziecko, pierwsze ma 8, nie mamy żadnej pomocy i radzimy sobie sami. To nasze życie i przeżywamy je tak, jak mamy na to ochotę. Tego i Wam życzę a najbardziej II kresek i szczęśliwej ciąży i zdrowego dzidziusia,tego też sobie życzę :)
 
Do góry