reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Oj te spinania i skurcze są bardzo przekorne. Twardy brzuch mam od 14 tc i od tego czasu do 28 tc praktycznie cały czas leżałam. Teraz kończę 37 tc i zero skurczy okaże się, ze jeszcze wszystkie przenosimy :D
 
To może wszystko jest związane z naszą psychika? W bezpiecznym terminie rozluźniamy się i wtedy skurcze ustępują :-D Ja jutro idę na wizytę, ciekawa jestem czy szyjka jeszcze jest.
Mój mąż tez tak twierdzi, ale to by znaczyło, ze bardzo zle z nami :D
Ja byłam u gina tydzień temu, szyjka 4 cm.. podłamało mnie to :D
 
Taaaa szkoda że ten "piękny czas" dla mnie przynajmniej już 3 raz jest mega stresujący i jak nie urok to ... Jeszcze 6 tygodni i będę spokojna☺
 
Mój mąż tez tak twierdzi, ale to by znaczyło, ze bardzo zle z nami :D
Ja byłam u gina tydzień temu, szyjka 4 cm.. podłamało mnie to :D
To może być jeszcze efekt przyjmowania magnezu (ale dopiero teraz?). Szyjki 4cm to ja nigdy nie miałam ;-)
Taaaa szkoda że ten "piękny czas" dla mnie przynajmniej już 3 raz jest mega stresujący i jak nie urok to ..
U mnie drugi raz i mam nadzieję, że już ostatni. Tak wszędzie w mediach mnóstwo kobiet w ciąży, w pięknych strojach, uśmiechnięte od ucha do ucha. Z mojej perspektywy łóżko, szpital, luźna koszulka, tu boli, tam się spina, tu uwiera. No coś pięknego ;-)
 
reklama
To może być jeszcze efekt przyjmowania magnezu (ale dopiero teraz?). Szyjki 4cm to ja nigdy nie miałam ;-)
U mnie drugi raz i mam nadzieję, że już ostatni. Tak wszędzie w mediach mnóstwo kobiet w ciąży, w pięknych strojach, uśmiechnięte od ucha do ucha. Z mojej perspektywy łóżko, luźna koszulka, tu boli, tam się spina, tu uwiera. No coś pięknego ;-)
Sama radość dobrze że na koniec czeka nas taka nagroda za te wszystkie męki mi mój staruszek już cos o 4 przebąkuje ale mam ochotę mu wtedy jajka sekatorem obciąć
 
Do góry