reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy mijają objawy ciąży po poronieniu

Unavare

Aktywna w BB
Dołączył(a)
6 Sierpień 2019
Postów
92
Cześć dziewczyny.
1.08 beta hcg wyszła mi 44,1. Niestety 5.08 wyszła 42,5. Lekarz stwierdził poronienie samoistne. Tego samego dnia rano, jeszcze przed beta, wszystkie objawy ciąży ustaly ale nawet nie myślałam że to może oznaczać poronienie.
8.08 przyszło krwawienie, a od 2 dni tj. od 14.08 znowu czuje się jak w ciąży i to uczucie mnie jedynie smuci i sprawia, że mam depresyjny nastroj, a powoli dochodziłam już do siebie i godzilam się z faktem, że tak się stało.
Ból podbrzusza, częściej po jednej stronie, wydety twardy brzuch, mdłości, piersi wrażliwe na dotyk. Wszystko co miałam na samym początku.
Ile to u was trwało? Kiedy te dolegliwości mina?
Betę 9.08 miałam już 16.10
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ciężko to stwierdzić , może tak być że ustaną dopiero po następnej @ a może być tak że jutro ,za tydzień , ja przy 1 poronieniu nie miałam żadnych objawów ciążowych , po 2 ustały w momencie jak wiedziałam że jest po ,szpital i te sprawy
 
Zbadaj betę jeszcze raz bo moim zdaniem skoro 8.08 poroniłaś to na następny dzień beta powinna być już 0. Piszę z własnego doświadczenia. Może nie oczyscilas się do końca. Byłaś na usg, żeby lekarz sprawdził czy wszystko ok?
 
Cześć dziewczyny.
1.08 beta hcg wyszła mi 44,1. Niestety 5.08 wyszła 42,5. Lekarz stwierdził poronienie samoistne. Tego samego dnia rano, jeszcze przed beta, wszystkie objawy ciąży ustaly ale nawet nie myślałam że to może oznaczać poronienie.
8.08 przyszło krwawienie, a od 2 dni tj. od 14.08 znowu czuje się jak w ciąży i to uczucie mnie jedynie smuci i sprawia, że mam depresyjny nastroj, a powoli dochodziłam już do siebie i godzilam się z faktem, że tak się stało.
Ból podbrzusza, częściej po jednej stronie, wydety twardy brzuch, mdłości, piersi wrażliwe na dotyk. Wszystko co miałam na samym początku.
Ile to u was trwało? Kiedy te dolegliwości mina?
Betę 9.08 miałam już 16.10

Mi pierwsza ciąża obumarla w 9 tyg i juz wtedy osłabły mi objawy ciąży, ale ból piersi trwał jeszcze do ok 2 tyg po oczyszczeniu (poronienie wywołane tabletkami, tez oczyściłam sie od razu, bez łyżeczkowania). Pamietam, ze tez podwajało mi to smutek... Nie wiem jednak, czy jest różnica w spadku bety między poronieniem samoistnym czy wywołanym, na pewno jednak każdy organizm musi sie przestawić z trybu ciąża (hormony mogą wariować), i zapewne tak jak przy wzroście bety, jest to indywidualna sprawa. Dużo siły dla Ciebie.
 
Mi pierwsza ciąża obumarla w 9 tyg i juz wtedy osłabły mi objawy ciąży, ale ból piersi trwał jeszcze do ok 2 tyg po oczyszczeniu (poronienie wywołane tabletkami, tez oczyściłam sie od razu, bez łyżeczkowania). Pamietam, ze tez podwajało mi to smutek... Nie wiem jednak, czy jest różnica w spadku bety między poronieniem samoistnym czy wywołanym, na pewno jednak każdy organizm musi sie przestawić z trybu ciąża (hormony mogą wariować), i zapewne tak jak przy wzroście bety, jest to indywidualna sprawa. Dużo siły dla Ciebie.
Bardzo mi przykro
Zobaczymy, każdy organizm napewno regeneruje się w swoim tempie.
Dla Ciebie też dużo siły.
 
reklama
Bardzo mi przykro
Zobaczymy, każdy organizm napewno regeneruje się w swoim tempie.
Dla Ciebie też dużo siły.
Też mi się tak wydaje. Grunt że masz sprawdzone że nic tam nie zostało. Moje już było ponad rok temu, teraz jestem w 17tyg,
i chociaż tego sie nie zapomina, to rany się powoli goją i rusza się dalej :) Życzę Ci tego jak najszybciej:*
 
reklama
Do góry