reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie ....złe rokowania

Iga86

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Sierpień 2019
Postów
52
Hej, dziś niestety dostałam lekkich plamien. Nie było mojego lekarza i musiałam jechać do szpitala. Według OM to 7 tydzien a według usg wyszło 5t5c. Mam niergularne cykle nawer do 34 dni. Na Karcie z wypisem :
Pęcherzyk ciazowy 10 mm z YS 3mm i widocznym zarodkiem CRL 2mm. Niewielki krwiak ponizej jaja płodowego 10x6 mm. Lelarz dal mi luteine i duphaston. Stwierdzil , ze w sumie ciaza jeat ok jesli na 5 t5c nie wie skad plamienia. A jeśli na 7 tydzien to za mały zarodek. Albo poronie albo będzie ok.Wiem, ze wszystko może się zdarzyć. Leżę, plamienia ustały.
Czy jest szansa na szczęśliwy finał? Może ktoś też tak miał...
 
reklama
reklama
W sumie leci jej troche mniej od czwartku i dzis nie mam juz bolu brzucha ale dalej jestem przerażona bo nic sie nie dowiedzialam mam lezec no i luteina
No wiesz skoro w szpitalu Ci nic nie powiedzieli ,to my tym bardziej , ciężko stwierdzić ,rozumiem że beta była w szpitalu w trakcie krwawienia? jeśli tak to dobrze rokuje , bo rośnie ,gdyby spadała to byłoby źle ,ale tak to jest szansa , szkoda że nie dali jeszcze duphastonu ,ale w sumie jak ciąża ma się utrzymać ,to się utrzyma ,trzymam kciuki
 
No wiesz skoro w szpitalu Ci nic nie powiedzieli ,to my tym bardziej , ciężko stwierdzić ,rozumiem że beta była w szpitalu w trakcie krwawienia? jeśli tak to dobrze rokuje , bo rośnie ,gdyby spadała to byłoby źle ,ale tak to jest szansa , szkoda że nie dali jeszcze duphastonu ,ale w sumie jak ciąża ma się utrzymać ,to się utrzyma ,trzymam kciuki
Tak beta w trakcie krwawienia..dzieki
 
Ja byłam w
Witam
Dopiero znalazlam forum widzę tu mnóstwo historii..mam i swoja właśnie te straszne krwawienia:( ciaza 6 tydzien na usg nie widac za wczesnie beta 206 dzien po 681 dzien po 994 krew ze skrzepami bol brzucha przez 3 dni usyal w sumie dzisiaj po 3 dnaich w szpitalu w domu leżenie i luteina 3x2 wizyta w srode u lekarza prowadzacego..co myslicie?wariuje
Hej, ja mam podobną sytuację.... w środę zauważyłam plamienia,pojechałam do IP lekarz po zbadaniu stwierdził : pęcherzyk, zarodek 2mm i krwiaka niewielkiego. Przepisal leki i do domu dodam ze jestem w 6 tyvodniu a od OM 8 tydzien. Dlugie cykle tak jest...w czwartek wizyta u lekarza nie widziala zarodka ale ze krwiak sie uwalnia i jej zdaniem wszystko ok...a ja od czwartku krwawie jak okres...bol przestal bolec , bolał tylko w czwartek prawie po scianach chodzilam...Jutro mam wizytę jestem nastawiona na najgorsze....piersi dalej bolą jak bolały ale to nic nie oznacza....może to krwiak A może już po dziecku
 
Ja byłam w

Hej, ja mam podobną sytuację.... w środę zauważyłam plamienia,pojechałam do IP lekarz po zbadaniu stwierdził : pęcherzyk, zarodek 2mm i krwiaka niewielkiego. Przepisal leki i do domu dodam ze jestem w 6 tyvodniu a od OM 8 tydzien. Dlugie cykle tak jest...w czwartek wizyta u lekarza nie widziala zarodka ale ze krwiak sie uwalnia i jej zdaniem wszystko ok...a ja od czwartku krwawie jak okres...bol przestal bolec , bolał tylko w czwartek prawie po scianach chodzilam...Jutro mam wizytę jestem nastawiona na najgorsze....piersi dalej bolą jak bolały ale to nic nie oznacza....może to krwiak A może już po dziecku
Mi nie stwierdzili nic ani krwiak ani nic ale to usg w szpitalu szkoda gadac w srode wizyta jutro beta bo w sumie mimo krwawienia wynik rosl caly czas mam nadzieje ze to krwawienie to cos innego nic strata..
 
Mi nie stwierdzili nic ani krwiak ani nic ale to usg w szpitalu szkoda gadac w srode wizyta jutro beta bo w sumie mimo krwawienia wynik rosl caly czas mam nadzieje ze to krwawienie to cos innego nic strata..
Mi nie kazali robić bety, stwierdził lekarz co ma być to będzie....leki i oszczędny tryb życia. Może u Ciebie za wcześnie żeby coś było widac...U mnie różnicy jest aż 9 dni od ostatniej miesiączki...i niby za mały zarodek ale według usg prawidłowy i co inny lekarz to inna opinia.
 
Mi nie kazali robić bety, stwierdził lekarz co ma być to będzie....leki i oszczędny tryb życia. Może u Ciebie za wcześnie żeby coś było widac...U mnie różnicy jest aż 9 dni od ostatniej miesiączki...i niby za mały zarodek ale według usg prawidłowy i co inny lekarz to inna opinia.
No u mnie dokladnie 6 tygodni i 2 dni od OM wiec faktycznie mozeza wczesnie ale tej krwi jest sporo i skrzepy ale mimo tego w szpitalu beta rosla wiec nie wiem skad ta krew teraz jutro wynik środa lekarz wiem co czujesz ten strach i to zmęczenie psychiczne..mimo wszystko nie tracimy nadziei Ty tez nie trac
 
reklama
No u mnie dokladnie 6 tygodni i 2 dni od OM wiec faktycznie mozeza wczesnie ale tej krwi jest sporo i skrzepy ale mimo tego w szpitalu beta rosla wiec nie wiem skad ta krew teraz jutro wynik środa lekarz wiem co czujesz ten strach i to zmęczenie psychiczne..mimo wszystko nie tracimy nadziei Ty tez nie trac
Nie tracę....Ale różnie bywa.jutro napiszę co i jak. Trzymajmy kciuki za nas i za nasze fasolki
 
Do góry