reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy wynik endometrium jest odpowiedni by zajść w ciążę?

Dołączył(a)
26 Sierpień 2019
Postów
6
Witam chciałabym się dowiedzieć czy moje endometrium jest odpowiednie. Szerokość 2.2mm wszędzie w internecie jest napisane że to bardzo mało, natomiast ginekolog tak nie uważa
 
reklama
A który masz dzień cyklu? Moim zdaniem to strasznie mało, aby zarodek mógł się zagnieździć.
 
wiesz co ja miałam 6 i to było mega mało , mój gin mówił że będzie ciężko utrzymać ciąże , udało się choć łatwo nie było , lekarz zawsze mówił ze 10 jest super do ciązy
 
wiesz co ja miałam 6 i to było mega mało , mój gin mówił że będzie ciężko utrzymać ciąże , udało się choć łatwo nie było , lekarz zawsze mówił ze 10 jest super do ciązy
Ciężko będzie sprawić, by stało się ono grubsze? Wiem że po miesiączce wynik jest najmniejszy aczkolwiek nigdzie nie mogę znaleźć mniej więcej ile właśnie wtedy wynosi
 
Ciężko będzie sprawić, by stało się ono grubsze? Wiem że po miesiączce wynik jest najmniejszy aczkolwiek nigdzie nie mogę znaleźć mniej więcej ile właśnie wtedy wynosi
Jesteś zaraz po okresie? Wtedy wiadomo, że ono jest cieniutkie. W trakcie całego cyklu staje się grubsze. na poprawę endometrium polecam jeść orzechy, nasiona chia i pić czerwone najlepiej wytrawne wino.
 
Ciężko , ale są leki , ja nie zdążyłam ich stosować ,bo zaszłam w ciąże ,ale od razu dostałam duphaston i luteine, można spróbować z lampką czerwonego wytrawnego wina wieczorem ,orzechy też pomagają
 
reklama
Do góry