reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Potrzebuje pomocy w odczycie beta hcg

Dołączył(a)
24 Sierpień 2019
Postów
3
Mam problem z odczytem beta moj wynik to 290.50mlu/ml nie wiem jak go interpretowac staralismy sie dlugo z partnerem o dziecko ale mam niedoczynnosc tarczyc skoki hormonow czesto wprowadzaly nas w blad nie chcs sie nakrecac na darmo do ginekologa mam wizyte za 3dni moze ktos moze pomoc?!
 
reklama
Jak dla mnie ciąża ,ale nie wiem czy ta choroba może wprowadzić w błąd ,pierwsze słyszę ,chyba że jakieś leki
 
No to masz pewnie podane normy na wyniku. Musisz je porównać z OM - tylko sprawdź czy na wyniku masz normy od owulacji czy @. Jeśli mieścisz się w widełkach - to dobrze.
Powinnaś wykonać drugie oznaczenie po 48h od pierwszego - prawidłowy przyrost (min 66%) świadczy o rozwijającej się ciąży.
 
Teraz po 3dniach mam beta 655,5 ale lekarz mowi ze to prawie nic nie wiem jak to odbierać żadnych konkretnych informacji nie moglam od niego wyciągnąć tylko musialam wyłapywać co mowi do siostry położnej bo nic bym nie wiedziała jutro musze stawić sie do szpitala bo pojawiło sie plamienie i bóle :( zdołowana jestem strasznie na USG widać nie pęcherzyk ale nic poza tym martwie sie :(
 
Teraz po 3dniach mam beta 655,5 ale lekarz mowi ze to prawie nic nie wiem jak to odbierać żadnych konkretnych informacji nie moglam od niego wyciągnąć tylko musialam wyłapywać co mowi do siostry położnej bo nic bym nie wiedziała jutro musze stawić sie do szpitala bo pojawiło sie plamienie i bóle :( zdołowana jestem strasznie na USG widać nie pęcherzyk ale nic poza tym martwie sie :(
dziwie się że widać pęcherzyk bo lekarz mówił że oni widzą coś na usg gdy beta jest ponad 2 tys
 
Teraz po 3dniach mam beta 655,5 ale lekarz mowi ze to prawie nic nie wiem jak to odbierać żadnych konkretnych informacji nie moglam od niego wyciągnąć tylko musialam wyłapywać co mowi do siostry położnej bo nic bym nie wiedziała jutro musze stawić sie do szpitala bo pojawiło sie plamienie i bóle :( zdołowana jestem strasznie na USG widać nie pęcherzyk ale nic poza tym martwie sie :(
Jesteś już po wizycie ? co jest przyczyną tych plamień? dostałaś jakieś leki?
 
przyrost bety jest, zrobilas po 48h czy 72h? ile masz dni po terminie? plamienia masz brazowe czy czerwone?
Teraz po 3dniach mam beta 655,5 ale lekarz mowi ze to prawie nic nie wiem jak to odbierać żadnych konkretnych informacji nie moglam od niego wyciągnąć tylko musialam wyłapywać co mowi do siostry położnej bo nic bym nie wiedziała jutro musze stawić sie do szpitala bo pojawiło sie plamienie i bóle :( zdołowana jestem strasznie na USG widać nie pęcherzyk ale nic poza tym martwie sie :(
 
reklama
Do góry