reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża

24 prawdopodobnie była owulacji 90 % od 13 roku życia jak mam okres to pierwszy raz Mam taką sytuację. Owulacji też czuje sama po sobie kiedy może być.
Owulacja zaraz po okresie?Możliwe aczkolwiek wątpię. Miałaś monitoring czy robiłaś testy?Jeżeli jesteś tego pewna to test ciążowy już by coś pokazał.
 
reklama
Owulacja zaraz po okresie?Możliwe aczkolwiek wątpię. Miałaś monitoring czy robiłaś testy?Jeżeli jesteś tego pewna to test ciążowy już by coś pokazał.
Myślałam.o teście, ale wydaje mi się, że za wcześnie. Poczekam.kiedy mam dostać okres czyli do 14 września i wtedy zrobię test ,teraz by raczej było za wcześniej.
 
Myślałam.o teście, ale wydaje mi się, że za wcześnie. Poczekam.kiedy mam dostać okres czyli do 14 września i wtedy zrobię test ,teraz by raczej było za wcześniej.
Jakby coś miało być to test już by pokazał. Jeżeli jesteś pewna tej owulacji z 24 sierpnia. 14 dni po stosunku test jest wiarygodny.
 
reklama
Okres powinnam dostać 14 września, ostatni był 20 sierpnia i trwał 3 dni .
Ale to mi się wlasnie nie zgadza, bo pisalas ze owulacja byla 24 sierpnia. Wtedy termin miesiaczki jest mniej wiecej dziś. Jesli tak to mozesz test robic.
A po czym stwierdzasz ze owu byla tak wczesnie, w 4 dniu cyklu?
Ile to plamienie trwalo?
 
Do góry