reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny pomóżcie

Datusia

Początkująca w BB
Dołączył(a)
23 Wrzesień 2019
Postów
20
Dzisiaj mam 13t4d ciąży. Nie licząc ciąż biochemicznych jest to moja 3 ciąża po 2 łyżeczkowaniach (7 i 12tc). Póki co ciąża przebiega prawidłowo i następną wizytę mam za tydzień w poniedziałek. Jestem obstawiona lekami. M in biorę luteinę 100 dopochwowo 2x2. Niestety nie będę miała już luteiny na dzień wizyty. Powinnam wziąść rano 2 tabletki a wizytę mam 12.45 dopiero. I teraz pytanie. Zmniejszyć luteinę dzień wcześniej do 3 tabletek zamiast 4 i wziąść przed wizytą 1 tabletkę? czy po prostu w dzień wizyty nie brać rano bo nie będę mieć ale wezmę 6 godzin później niż zwykle??? Co myślicie, bo nie bardzo mam jak załatwić receptę a braknie mi tylko na rano w dzień wizyty...
 
reklama
Rozwiązanie
Podejdź do apteki. Przedstaw sytuację.
Napisze na kartce , wyda lęk, a Ty doniesiesz receptę.
Jeszcze w zadnej aptece nie miałam problemu. Nawet w jednej byłam przejazdem i dosłałam im pozniej pocztą :)
Dzisiaj mam 13t4d ciąży. Nie licząc ciąż biochemicznych jest to moja 3 ciąża po 2 łyżeczkowaniach (7 i 12tc). Póki co ciąża przebiega prawidłowo i następną wizytę mam za tydzień w poniedziałek. Jestem obstawiona lekami. M in biorę luteinę 100 dopochwowo 2x2. Niestety nie będę miała już luteiny na dzień wizyty. Powinnam wziąść rano 2 tabletki a wizytę mam 12.45 dopiero. I teraz pytanie. Zmniejszyć luteinę dzień wcześniej do 3 tabletek zamiast 4 i wziąść przed wizytą 1 tabletkę? czy po prostu w dzień wizyty nie brać rano bo nie będę...
Dzisiaj mam 13t4d ciąży. Nie licząc ciąż biochemicznych jest to moja 3 ciąża po 2 łyżeczkowaniach (7 i 12tc). Póki co ciąża przebiega prawidłowo i następną wizytę mam za tydzień w poniedziałek. Jestem obstawiona lekami. M in biorę luteinę 100 dopochwowo 2x2. Niestety nie będę miała już luteiny na dzień wizyty. Powinnam wziąść rano 2 tabletki a wizytę mam 12.45 dopiero. I teraz pytanie. Zmniejszyć luteinę dzień wcześniej do 3 tabletek zamiast 4 i wziąść przed wizytą 1 tabletkę? czy po prostu w dzień wizyty nie brać rano bo nie będę mieć ale wezmę 6 godzin później niż zwykle??? Co myślicie, bo nie bardzo mam jak załatwić receptę a braknie mi tylko na rano w dzień wizyty...
Ja bym przed wizyta nie brala, bo Ci wyplynie i tak. A bedziesz badana, wiec po co? Po wizycie wezmiesz jak bedziesz miec recepte. Ale to tylko moja opinia.
 
reklama
Dzisiaj mam 13t4d ciąży. Nie licząc ciąż biochemicznych jest to moja 3 ciąża po 2 łyżeczkowaniach (7 i 12tc). Póki co ciąża przebiega prawidłowo i następną wizytę mam za tydzień w poniedziałek. Jestem obstawiona lekami. M in biorę luteinę 100 dopochwowo 2x2. Niestety nie będę miała już luteiny na dzień wizyty. Powinnam wziąść rano 2 tabletki a wizytę mam 12.45 dopiero. I teraz pytanie. Zmniejszyć luteinę dzień wcześniej do 3 tabletek zamiast 4 i wziąść przed wizytą 1 tabletkę? czy po prostu w dzień wizyty nie brać rano bo nie będę mieć ale wezmę 6 godzin później niż zwykle??? Co myślicie, bo nie bardzo mam jak załatwić receptę a braknie mi tylko na rano w dzień wizyty...
Na tym etapie ciazy brak jednej dawki nie jest problemem. Calkiem mozliwe, ze lekarz zleci Ci juz calkowite odstawienie.
 
reklama
Podejdź do apteki. Przedstaw sytuację.
Napisze na kartce , wyda lęk, a Ty doniesiesz receptę.
Jeszcze w zadnej aptece nie miałam problemu. Nawet w jednej byłam przejazdem i dosłałam im pozniej pocztą :)
Dzisiaj mam 13t4d ciąży. Nie licząc ciąż biochemicznych jest to moja 3 ciąża po 2 łyżeczkowaniach (7 i 12tc). Póki co ciąża przebiega prawidłowo i następną wizytę mam za tydzień w poniedziałek. Jestem obstawiona lekami. M in biorę luteinę 100 dopochwowo 2x2. Niestety nie będę miała już luteiny na dzień wizyty. Powinnam wziąść rano 2 tabletki a wizytę mam 12.45 dopiero. I teraz pytanie. Zmniejszyć luteinę dzień wcześniej do 3 tabletek zamiast 4 i wziąść przed wizytą 1 tabletkę? czy po prostu w dzień wizyty nie brać rano bo nie będę mieć ale wezmę 6 godzin później niż zwykle??? Co myślicie, bo nie bardzo mam jak załatwić receptę a braknie mi tylko na rano w dzień wizyty...
 
Rozwiązanie

Podobne tematy

C
Odpowiedzi
6
Wyświetleń
3 tys
C
Do góry