reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Praca

Dołączył(a)
10 Październik 2019
Postów
8
Witam.
Jestem tu nowa.
Ogólnie dowiedziałam się że zostanę mama , to moja pierwsza ciąża. I mam pytanie na temat pracy bo aktualnie jestem w UK i mam ciężką pracę fizyczną, muszę przerzucać skrzynki z wodą, kartony mleka itp. Bardzo się boję żeby nie zaszkodziło to mojej "fasolce". Czy normalnie mogę dalej ta pracę wykonywać?
 
reklama
Rozwiązanie
Też miałam pracę fizyczną, dużo nosiłam, schylałam się itd. rozmawiałam ze swoim ginekologiem i niby w ciąży mogę dźwigać do 10kg. Ale jak sam doktor powiedział, każdy organizm inaczej się zachowuję, jedna będzie nosić i nic jej nie będzie a inna dźwignie i może być duży problem. Dlatego zrezygnowałam z pracy i poszłam na zwolnienie co się okazało dobrym rozwiązaniem, bo zaczęły się u mnie całodniowe mdłości. Dużo wymiotowałam. Do tego jeszcze miałam ucisk na rwe kulszową to już wogole nie mogłam chodzić.
No ja mam podobną pracę bardzo. Ogólnie jest dużo dzwigania. Ja ogólnie czuje się słabo, kręci mi się w głowie i brzuch mnie boli.. I też jutro poproszę o zwolnienie nie będę ryzykować...
reklama
Też miałam pracę fizyczną, dużo nosiłam, schylałam się itd. rozmawiałam ze swoim ginekologiem i niby w ciąży mogę dźwigać do 10kg. Ale jak sam doktor powiedział, każdy organizm inaczej się zachowuję, jedna będzie nosić i nic jej nie będzie a inna dźwignie i może być duży problem. Dlatego zrezygnowałam z pracy i poszłam na zwolnienie co się okazało dobrym rozwiązaniem, bo zaczęły się u mnie całodniowe mdłości. Dużo wymiotowałam. Do tego jeszcze miałam ucisk na rwe kulszową to już wogole nie mogłam chodzić.
 
Też miałam pracę fizyczną, dużo nosiłam, schylałam się itd. rozmawiałam ze swoim ginekologiem i niby w ciąży mogę dźwigać do 10kg. Ale jak sam doktor powiedział, każdy organizm inaczej się zachowuję, jedna będzie nosić i nic jej nie będzie a inna dźwignie i może być duży problem. Dlatego zrezygnowałam z pracy i poszłam na zwolnienie co się okazało dobrym rozwiązaniem, bo zaczęły się u mnie całodniowe mdłości. Dużo wymiotowałam. Do tego jeszcze miałam ucisk na rwe kulszową to już wogole nie mogłam chodzić.
No ja mam podobną pracę bardzo. Ogólnie jest dużo dzwigania. Ja ogólnie czuje się słabo, kręci mi się w głowie i brzuch mnie boli.. I też jutro poproszę o zwolnienie nie będę ryzykować...
 
Rozwiązanie
reklama
Do góry