reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polip w ciąży - krwawienie?

Inofs

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Sierpień 2019
Postów
2 489
Mam pytanie do dziewczyn, które miały polipa w ciąży. Jestem w 16 tc i lekarz na ostatniej wizycie powiedział, że taki się pojawil. Pojechałam z ciemnym krwawieniem, myślałam, że to gigant krwiak się oczyszcza, bo takiego mam, niestety. Lekarz powiedział, że to z polipa, co oczywiście dodatkowo mnie zmartwiło.

Jakiego koloru jest krwawienie z polipa?
U mnie to stara brązowa krew. I zastanawiam się czy to polip czy krwiak się opróżnia?

Będę wdzięczna za odpowiedzi
 
reklama
u mnie też jakoś w tym czasie pojawił się polip wielkości pestki wiśni, lekarka przy każdej wizycie uprzedzała że może krwawić, ale do tej pory nie krwawił (32tc).
mały krwiak miałam do 7tc, dwa razy brunatne plamienia, raz mały krwotok i się wchłoną.
 
u mnie też jakoś w tym czasie pojawił się polip wielkości pestki wiśni, lekarka przy każdej wizycie uprzedzała że może krwawić, ale do tej pory nie krwawił (32tc).
mały krwiak miałam do 7tc, dwa razy brunatne plamienia, raz mały krwotok i się wchłoną.


Mi też coś się kojarzy ta wielkość polipa. Zastanawiam się, czy lekarz mógł pomylić krwawienie z krwiaka z krwawieniem z polipa?
 
Polipem zupełnie nie ma co się przejmować, nie ma wpływu na ciążę. Krwiak to duże zmartwienie, nie wiem czy są na niego jakieś sposoby, tu musisz zaufać wiedzy lekarza. Myślę że gdyby krwawienie było z krwiaka to na USG lekarz by zobaczył że krwiak pękł i się zmniejszył. Jeśli nie masz zaufania do lekarz zawsze możesz iść gdzieś indziej się poradzić ;) powodzenia :-)
 
Cala ciaze mam polipa szyjki macicy. na poczatku dosc mocno i regularnie krwawil, potem sie uspokoilo i krwawil sporadycznie. Byly od niego nawet skrzepy, krew i czerwona i ciemniejsza. Polip szyjkowy nie ma wplywu na ciaze ale by nie powodowal zapalen dostalam na niego globulki i leki i cala ciaze je musze brac.
 
Cala ciaze mam polipa szyjki macicy. na poczatku dosc mocno i regularnie krwawil, potem sie uspokoilo i krwawil sporadycznie. Byly od niego nawet skrzepy, krew i czerwona i ciemniejsza. Polip szyjkowy nie ma wplywu na ciaze ale by nie powodowal zapalen dostalam na niego globulki i leki i cala ciaze je musze brac.

Dziękuję, ale czy były takie nitki czarne także? Bardzo ważne dla mnie jest czy to krwawienie z polipa czy w końcu krwiak się oczyszcza. Czerwonej, żywej krwi nie mam w ogóle, tylko czekoladowa krew..
 
Dziękuję, ale czy były takie nitki czarne także? Bardzo ważne dla mnie jest czy to krwawienie z polipa czy w końcu krwiak się oczyszcza. Czerwonej, żywej krwi nie mam w ogóle, tylko czekoladowa krew..
Nitki czarne to chyba nie chociaz nie wiem jak to u Ciebie dokladnie wyglada. Mialam tez wydzieline sluzowo brunatna czyli taka brudna krew od polipa. A nie masz endometriozy? Przy endometriozie w ciazy moze sie pojawiac czekoladowe plamienie i tez nie oznacza nic zlego. Co do krwiaka to niestety ciezko mi cos napisac bo nie wiem.
 
Hej, ja mam polipa szyjki od początku ciąży, nie wiem jak to wyglada przy krwiaku, ale ja przy tym polipie miewam naprawdę przeróżne plamienia, krwawienia, skrzepy, itp... może lekarz po prostu widział na usg, ze krwiak nie zaczął sie oczyszczać/ zmniejszać, stad stwierdził, ze to od polipa?
 
Widzę, że temat ma już kilka tygodni, ale chciałam potwierdzić, może ktoś będzie szukał odpowiedzi. U mnie też z polipa występują przeróżne wersje krwawienia: od niktowych w śluzie, przez gęsty brunatny śluz, różowe plamienia, skrzepy, aż po żywoczerwoną krew. A polip 7 mm. Nie ma co się stresować, najważniejsze, że jest znaleziona przyczyna i w przypadku polipa szyjkowego oznacza brak zagrożenia dla płodu.
Hej, ja mam polipa szyjki od początku ciąży, nie wiem jak to wyglada przy krwiaku, ale ja przy tym polipie miewam naprawdę przeróżne plamienia, krwawienia, skrzepy, itp... może lekarz po prostu widział na usg, ze krwiak nie zaczął sie oczyszczać/ zmniejszać, stad stwierdził, ze to od polipa?
 
reklama
Cala ciaze mam polipa szyjki macicy. na poczatku dosc mocno i regularnie krwawil, potem sie uspokoilo i krwawil sporadycznie. Byly od niego nawet skrzepy, krew i czerwona i ciemniejsza. Polip szyjkowy nie ma wplywu na ciaze ale by nie powodowal zapalen dostalam na niego globulki i leki i cala ciaze je musze brac.
 
Do góry