reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie wiem co myśleć

reklama
Ja bym się nie zamartwiała miejscem pojawienia się kreski na ostatnim teście, bo to gdzie pojawia się kreska zależy od tego w którym miejscu producent umieścił odczynnik.
Jedyne co teraz warto zrobić to badanie krwi (teraz albo dopiero w poniedziałek). Wiem, że chciałabyś już mieć pewność, ale niestety pewnych rzeczy nie da się przyspieszyć.
 
Ja bym się nie zamartwiała miejscem pojawienia się kreski na ostatnim teście, bo to gdzie pojawia się kreska zależy od tego w którym miejscu producent umieścił odczynnik.
Jedyne co teraz warto zrobić to badanie krwi (teraz albo dopiero w poniedziałek). Wiem, że chciałabyś już mieć pewność, ale niestety pewnych rzeczy nie da się przyspieszyć.
Wiem , ale to trudne..
Poczekam jeszcze te dwa dni i zobaczymy.
Jak się nie pojawi to zrobię test albo na betę odrazu..
 
reklama
Do góry