reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Ja właśnie dzisiaj zaczęłam Setaloft. Na razie 1/4 tabletki 50 mg, bo po doświadczeniach z wenlafaksyną bardzo się bałam ubocznych. Moja lekarka powiedziała, że ten lek raczej nie powoduje mega pobudzenia i drżenia. A po jakim czasie zaczął działać lek u Ciebie? Relanium długo brałaś? Ja dostałam lorafen.
moja pani doktor mowiła że Lorafen uzależnia i można tylko max 3x w tygodniu.....a ja z setaloft doszłam do dawki 125mg.....bezpieczna dawka w ciąży to do 200mg....
 
reklama
moja pani doktor mowiła że Lorafen uzależnia i można tylko max 3x w tygodniu.....a ja z setaloft doszłam do dawki 125mg.....bezpieczna dawka w ciąży to do 200mg....
No wiadomo. Tak samo jak relanium, xanax. Ja na razie nie wzięłam ani razu. Ratuję się doraźnie hydro. Ja na razie dawka 25 mg. A Ty się dobrze czujesz?
 
Dziewczyny, a powiedzcie kiedy poczuliście jakąś minimalną różnicę po lekach? Wiem, że na pełne działanie trzeba poczekać nawet miesiąc, ale tak, że już było wiadomo, że idzie ku lepszemu :) Ja dopiero 4 dzień. W nocy musiałam brać hydroxyzynę, bo nie mogłam spać, robiło mi się gorąco w głowę i panika. Ale wczoraj w ciągu dnia było całkiem znośnie.
 
Dziewczyny jak Wasze samopoczucie ?? Reese i wcześniejsze ale już teraz mamuśki nerwicówki?? Ktoś tu jeszcze zagląda?:)
Ja tu zaglądam w oczekiwaniu na poprawę. Od tygodnia na Setalofcie, dzisiaj pierwsza dawka 50 mg. Ucisk w klatce piersiowej, kołatanie serca, duszności i lęki
 
Dziewczyny jak Wasze samopoczucie ?? Reese i wcześniejsze ale już teraz mamuśki nerwicówki?? Ktoś tu jeszcze zagląda?:)
Ja jak dowiedziałam się o ciąży to odstawilam lek. Obecnie 28 tydzień i walczę bez. Czyje się taka zamulona i nie wiem czy to kwestia ciąży, czy pogody, czy właśnie nieprzyjmowania leków?
 
reklama
Do góry