reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

A może spróbuj ja nakarmić jak śpi? Ja tak często robię, moja ogólnie nie je jakoś często czy długo i jak zaczęła mniej przybierać to jak się rzucała przy cycku to odpuszczalam i czekałam aż zaśnie i wtedy od razu cyc na spiocha i potrafiła nawet pół godziny jeść...
To może faktycznie tak spróbuję... a najlepsze w tym wszystkim jest to, że Ona zachowuję się normalnie... tak jak by głodna nie była... no a przecież, gdzie 5 miesięczne dziecko dwa razy na dzień ma jeść... masakra jakaś
 
reklama
Teraz sie tak zmieniło ze ciąża do 42tc jest fizjologiczna dopiero po 42 jest przenoszona. Ja myślę ze jak termin Ci minie możesz zadzwonić i spytac co dalej. A na ktg chodzisz? Moze tam jakies swiatelko sie pojawi?
Też nie chodzę. Ciąża książkowa. Nic się działo . Nikt nic nie mówił o ktg hmm
 
To może faktycznie tak spróbuję... a najlepsze w tym wszystkim jest to, że Ona zachowuję się normalnie... tak jak by głodna nie była... no a przecież, gdzie 5 miesięczne dziecko dwa razy na dzień ma jeść... masakra jakaś
Z Jula mialam taki etap tez. Najpierw jadla ogromne ilosci a później unormowala sie i zmiana byla ze nie chciapa jesc.
Filip je np w dzien 120 ml wody to wychodzi 135ml mleka a na noc je 330ml. Wie ze to porcja nocna i tylko wtedy tyle zjada
 
@doomi03 Jeju jak mi przykro
emoji3525.png
emoji3525.png


Piszecie o spiralach, kurde ja też chciałam ale ostatnio po czytaniu tu jednego wątku jakoś mi się jej odechciało
emoji55.png
A może zęby? Bo skok to chyba nie ten czas... Oj tak włosy ma długie szkoda tylko że za nic nie chcą się układać i ciągle każdy w inną stronę
emoji1787.png
emoji1787.png
patrz poniżej
emoji41.png
emoji1787.png
emoji1787.png
Ale super
emoji2.png
Filip to zdolny chłopak
emoji41.png
Zobacz załącznik 1041499
haha faktycznie :D normalnie w szoku jestem :)
dziąsełka ma ok na
Nie ma plesniawek? Moze cos boli ze nie chce?
Nie ma, zachowuję się normalnie...
@doomi03 kochama bardzo mi przykro. Bylam. Pewna tak samo jak i Ty. Kibicuje Ci nadal.trzymaj sie mocno.

@Kaamilaaa ale ta Twoja corunia rosnie jak na drożdżach. Piekne włoski ma :)

U nas juz raczkowanie pełną gębą i uwaga.. Filip stoi na sztywnych nogach. Jestem w szoku ze tak mozna juz.
Jej to zdolny ten Twój synuś :) Fajnie, moja nadal się nie obraca, ale nie panikuję :)
 
Z Jula mialam taki etap tez. Najpierw jadla ogromne ilosci a później unormowala sie i zmiana byla ze nie chciapa jesc.
Filip je np w dzien 120 ml wody to wychodzi 135ml mleka a na noc je 330ml. Wie ze to porcja nocna i tylko wtedy tyle zjada
ale nie jadła przez tyle godzin?? Ja się poprostu obawiam odwodnienia...
 
haha faktycznie :D normalnie w szoku jestem :)
dziąsełka ma ok na

Nie ma, zachowuję się normalnie...

Jej to zdolny ten Twój synuś :) Fajnie, moja nadal się nie obraca, ale nie panikuję :)
Pewnie. Ma jeszcze czas. Moje dzieci chyba takie fizyczne po mnie. I nawet w dalszym zyciu byla moja pasją gimnastyka trenowalam 11 lat, tańczyłam w zespolach, siatkowka, bieganie, biathlony to bylo cale moje zycie.
Julcia tez tanczy w zespole. W niedzielę wrocila z Pragi z międzynarodowego festiwalu Fest info dance gdzie tanczyly dwiw choreografiie i wygrały 2 i 3 miejsce. Ponadto wygraly wejsciowki na 3 festiwale w lutym w Wiedniu, w czerwcu do Rzymu i w lipcu do Grecji.
 
ale nie jadła przez tyle godzin?? Ja się poprostu obawiam odwodnienia...
Tak. Wlasnie smarkula moja tak mi robila i się balam. Bylam u pediatry i powiedziała ze widocznie taki etap ma. Zrobilysmy morfologie zeby zbadac hemoglobine i cukier. Żadnych cech niedozywienia nie miala skora sprężysta a jej zachowanie jak najbardziej aktywne i nie byla ospala. Po kilku dniach przeszlo.
 
reklama
Do góry