reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test pozytywny a krwawienie

Moni1103

Początkująca w BB
Dołączył(a)
17 Wrzesień 2019
Postów
18
Miasto
Hamburg
Hej dziewczyny,
Niewiem sama jak zacząć bo niemoge się w sobie zebrać, to jest nasz 8 cykl starań, we wrześniu miałam sprawdzaną drożność jajowodów wszystko ok, moje hormony wyregulowane po długim czasie( miałam problem z prolaktyna) minimalnie mam podwyższony testosteron no i zaczęłam testować 12 dni po owulacji i były słabe pozytywne testy wczoraj 15 dzień po owulacji test już wyraźniejszy a dziś dostałam okres już brakuje mi siły...
 
reklama
Dziękuje za odpowiedz,ja trochę krwawię ale bez skrzepów krew tez nie jest bardzo czerwona jak zwykle zobaczę jutro i z rana pojadę na betę
 
Normalnie jak dostawałam okres to piersi przestawały mnie bolec a teraz bolą mnie dalej, bólów brzucha specjalnych nie ma niechce sobie za dużo nadziei robić ale dziękuje za odpowiedz. Miałaś te krwawienia w czasie kiedy powinien być okres ?
 
Normalnie jak dostawałam okres to piersi przestawały mnie bolec a teraz bolą mnie dalej,
Witaj :) ja w pierwszej ciąży dostałam okres tak jak zawsze i też byłam załamana, na 2 dzień jednak był dużo słabszy niż zwykle. zrobiłam test i były dwie kreski :) potem miałam długo plamienia
 
Ja jak dziś zobaczyłam okres to myślałam ze umrę co miesiąc to samo, tylko mam w głowie te testy pozytywne które robiłam
 
A moze to plamienie a nie okres ? Okres to raczej zywa czerwona krew, a plamienia brazowe raczej. Po 15 dniach wynik testu zazwyczaj jest taki, ze sa dwie kreski ale ta druga jest niewyrazna.
 
reklama
Zrobię napewno i dam znać co z tego wyszło .moja ciocia tez miała „okres” do 3 miesiąca ale niechce się dopytywać jak to dokładnie wyglądało bo pewnie nawet niepamięta.
 
Do góry