reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie wiem co myśleć

Ja na początku ciąży plamilam, zdążyło się nawet krwawienie i jechałam na sor z myślą że to koniec. Na szczęście synek silny i przetrwał to.
 
reklama
Hej kobietki. Trafiłam na wasz wątek i powiem wam, że mi też wychodziły takie bladziochy na testach. Poszłam do gin, zrobił usg i okazało się że mam torbiel na jajniku
 
Hej kobietki. Trafiłam na wasz wątek i powiem wam, że mi też wychodziły takie bladziochy na testach. Poszłam do gin, zrobił usg i okazało się że mam torbiel na jajniku

Miałam podobnie. Równo w dniu miesiączki wyszedł mi blady test, tydzień później poszłam do lekarza (nigdy nie grzeszyłam cierpliwością), babsztyl zrobił mi USG i "żadnej ciąży nie ma, za to jest torbiel, jak dostanie pani krwotoku, to szybciutko, szybciutko do szpitala".
Załamałam się, przepłakałam cały dzień, ale coś mnie tknęło i zapisałam się do innego lekarza na tydzień później.
I już żadnej torbieli, za to piękna ciąża, która w styczniu skończy 5 lat.
 
Ja niestety nie mam miesiączek. Skutki depo provery, którą odstawiłam w lutym. Robiąc testy miałam typowo ciążowe objawy... Na wizycie dostałam tabletki antykoncepcyjne na torbiel, które biorę juz 3 tygodnie. Parę dni temu robiłam sobie test i negatywny. Wcześniej były pozytywne.
 
Cześć kobitki, co u Was? :)
U mnie znowu jest szansa na ciążę, dziś dzień spodziewanej , a szyjka jest bardzo wysoko. Test robiłam, najpierw cieniutka kreseczka , teraz gdy test poleżał druga jest bardzo dobrze widoczna tyle że blada. Jutro rano pink test , trzymajcie kciuki !!!
 
reklama
hej.podczytalam wątek i akurat przeczytałam ostatni twój post. I jak sytuacja ?jak testy?
Cześć kobitki, co u Was? :)
U mnie znowu jest szansa na ciążę, dziś dzień spodziewanej , a szyjka jest bardzo wysoko. Test robiłam, najpierw cieniutka kreseczka , teraz gdy test poleżał druga jest bardzo dobrze widoczna tyle że blada. Jutro rano pink test , trzymajcie kciuki !!!
 
Do góry