reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża zaśniadowa

EwaB.

Początkująca w BB
Dołączył(a)
11 Listopad 2019
Postów
17
Witam,
Mam pytanie do ciąży zasniadowej.
Otóż 10 /12 lat temu byłam w dwóch ciażach zaśniadowych.
Teraz jestem w mojej trzeciej ciąży 3/4 tydzień, puki co nie widać zarodka lekarka mnie uspokaja mówiąc że to za wcześnie abym się martwiła, ale nie potrafię. Strach jest tak duży 😥😥.
I tu moje pytanie ile razy może zdarzyć jeden kobiecie taka przykrość ?
Ledwo żyje tak się martwię...
 
reklama
Tego nikt nie wie. Natomiast lekarz dobrze powiedział, że zarodka może jeszcze nie być widać. Ma czas do ok 8tc by się pojawić. Najczęściej jest widoczny w 6tc. Myślę, że niewiele cię to pocieszy, ale jednak lekarz dobrze uspokaja. Jesteś po przejściach i zrozumiałe jest, że trudno ci uwierzyć w dobrze rozwijającego się malucha. Znam dziewczynę, która po zasniadzie musiała brać chemię. Obecnie tuli swoje niedawno narodzone dziecko. Życzę, byś i ty mogła cieszyć się ciąża i macierzynstwem
Witam,
Mam pytanie do ciąży zasniadowej.
Otóż 10 /12 lat temu byłam w dwóch ciażach zaśniadowych.
Teraz jestem w mojej trzeciej ciąży 3/4 tydzień, puki co nie widać zarodka lekarka mnie uspokaja mówiąc że to za wcześnie abym się martwiła, ale nie potrafię. Strach jest tak duży [emoji26][emoji26].
I tu moje pytanie ile razy może zdarzyć jeden kobiecie taka przykrość ?
Ledwo żyje tak się martwię...
 
Tego nikt nie wie. Natomiast lekarz dobrze powiedział, że zarodka może jeszcze nie być widać. Ma czas do ok 8tc by się pojawić. Najczęściej jest widoczny w 6tc. Myślę, że niewiele cię to pocieszy, ale jednak lekarz dobrze uspokaja. Jesteś po przejściach i zrozumiałe jest, że trudno ci uwierzyć w dobrze rozwijającego się malucha. Znam dziewczynę, która po zasniadzie musiała brać chemię. Obecnie tuli swoje niedawno narodzone dziecko. Życzę, byś i ty mogła cieszyć się ciąża i macierzynstwem
Dziękuję za życzenia
Dla jednych ciąża to cudowny okres, dla mnie strasznie stresujący. Strach i tylko strach.
Mam nadzieję że będę mogła się cieszyć....ale nie jest to teraz możliwe.
 
Dziękuję za życzenia
Dla jednych ciąża to cudowny okres, dla mnie strasznie stresujący. Strach i tylko strach.
Mam nadzieję że będę mogła się cieszyć....ale nie jest to teraz możliwe.
Wiem, że to trudne, bo 2 pierwsze ciążę poroniłam. Przyjdzie taki czas, że zaczniesz się cieszyć. Wszystko przed toba
 
Dziewczyny zastanawiam się czy nie wziąść zwolnienia w ten najgorszy okres ponieważ nawet nie mam jak badan porobić. Pracę mam od 9 do 17 w innej miejscowości. Zastanawiam się Również nad jakaś pomocą psychologiczną ponieważ ledwo żyję.
Jestem w takiej kropce 😥
 
Dziewczyny zastanawiam się czy nie wziąść zwolnienia w ten najgorszy okres ponieważ nawet nie mam jak badan porobić. Pracę mam od 9 do 17 w innej miejscowości. Zastanawiam się Również nad jakaś pomocą psychologiczną ponieważ ledwo żyję.
Jestem w takiej kropce 😥

Jeśli tylko Cie to uspokoi to może weź kilka dni urlopu. A co do psychologa to myślę że to może pomóc.
 
reklama
W piątek będę miała robienie potwierdzenie ciąży ( sprawdzenie czy jest zarodek), Mam nadzieję że będzie wszystko W porządku.
 
Do góry