reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jeszcze nie wiem, jaka jest szansa?

Dołączył(a)
12 Listopad 2019
Postów
6
Cześć dziewczyny. Właśnie czeka mnie straszne 2 tygodnie do momentu zrobienia testu. W sobotę miałam 5 dni do owulacji według aplikacji. 1 dzień szansy na ciążę (podobno). Mój średni cykl wynosi 33 dni aktualnie. W załączniku moje cykle z ostatniego czasu. Stało się jak się stało i mój facet skończył we mnie. Jak bardzo duże szanse mam na ciążę?
 

Załączniki

  • Screenshot_20191112-132417_Flo.jpg
    Screenshot_20191112-132417_Flo.jpg
    129,2 KB · Wyświetleń: 221
reklama
Rozwiązanie
Dziewczyny według aplikacji 2 dni temu miałam owulacje. Bolą mnie piersi jak przed okresem. Czy to normalne? Nie robiłam jeszcze testu. Chciałabym poczekać żeby mieć 100% pewności.
A i pamiętaj, że wcale nie jest powiedziane że masz owulację książkowo w połowie cyklu. Tak naprawdę niewiele kobiet tak ma :) Ja na przykład mam późne owulacje o czym dowiedziałam się obserwując swój cykl (temperatura itp.) a potwierdził mi to lekarz (sprawdził, na jakim etapie jest pęcherzyk w konkretnym dniu cyklu).
 
reklama
Gdzieś kiedyś czytałam jakieś badania i statystyki to podczas owu jest do 30% szans na zapłodnienie.
Jakby patrzeć na statystki i na różne bujdy opowiadane przez kobiety to za pierwszym razem tez nie ma mowy na zajście w ciążę... Niestety życie jest życiem i jeśli idziesz z kimś do łóżka to w ciążę możesz zajść zawsze, z tym że raz są na to większe raz mniejsze szanse, ale zawsze są.
 
reklama
Do góry