reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki betaHCG

Dołączył(a)
16 Listopad 2019
Postów
10
Witam, zrobiam 4 testy ciazowe i wyszly pozytywne. Wybrałam sie do ginekologa, stwierdził, że mam 4,6cm torbiela na jajniku (dał skierowanie do szpitala). Poszłam na badanie krwi beta HCG wynik 21,5. Czy możliwe że torbiel przyczynił się do wyższego wyniku beta?
 
reklama
reklama
Cześć😊 byłam dzisiaj na beta HCG wynik to 5,6. Spadek. Orientuje się ktoś co oznacza spadek HCG przy torbiela jajnika?
Ja w drugiej ciąży miałam torbiel 3,5cm i dostałam tylko informacje że torbiel w trakcie ciąży powinna się wchłonąć i nie zagraża dziecku. Wydaje mi się że w Twoim wypadku albo była to ciąża biochemiczna i stąd pozytywne testy i beta, albo rzeczywiście tak jasini pisze było to spowodowane torbielą i wtedy jest to poważna sprawa którą trzeba skonsultować z lekarzem. Tak się zastanawiam bo mój lekarz przy torbieli kazał mi jeszcze zrobić badanie z krwi na markery nowotworowe, Twój tego Co nie zlecił?
 
Ja w drugiej ciąży miałam torbiel 3,5cm i dostałam tylko informacje że torbiel w trakcie ciąży powinna się wchłonąć i nie zagraża dziecku. Wydaje mi się że w Twoim wypadku albo była to ciąża biochemiczna i stąd pozytywne testy i beta, albo rzeczywiście tak jasini pisze było to spowodowane torbielą i wtedy jest to poważna sprawa którą trzeba skonsultować z lekarzem. Tak się zastanawiam bo mój lekarz przy torbieli kazał mi jeszcze zrobić badanie z krwi na markery nowotworowe, Twój tego Co nie zlecił?
Nic nie zlecił. Idę w piątek do innego ginekologa
 
reklama
Do góry