reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a antybiotyki

Waleriana

Aktywna w BB
Dołączył(a)
18 Luty 2017
Postów
89
Kochane kobiety mój problem polega na tym że mam nawracająca grzybicę pochwy byłam u ginekologa dostałam gynalgin na 10dni i arilin iTrioxal dla mnie i męża. Po skonczonek kuracji współczułam z mężem i dziś zrobiłam test ciążowy i wyszedł pozytywny. Boje się teraz strasznie czy te antybiotyki mogą w jakiś zaszkodzić dziecku.ginekologa mam dopiero we wtorek. Dodajcie mi otuchy
 
reklama
Tylko niestety infekcja nawróciła. Borykam się z nią od ponad roku i za nic nie mogę wyleczyć. Do wtorku jeszcze daleko nie chce nic brac na własną rękę.
Dokładnie tak jak koleżanka wyżej napisała. Skoro nie masz możliwości iść szybciej do lekarza to idź na szpital, na izbę przyjęć. Sama na własną rękę bym się bała brać antybiotyki. Ja brałam antybiotyki dopiero wtedy jak mi lekarz wypisał.
 
Do góry