reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Inseminacja

Dorotkaa91

Aktywna w BB
Dołączył(a)
27 Listopad 2019
Postów
99
Cześć, dziewczyny 14.11 miałam swoją pierwszą inseminacje. Mąż ma problem z ruchliwoscia plemników, u mnie podobno jest wszystko dobrze. Wczoraj w 23 dc zrobiłam z ciekawości beta hcg wynik trochę mnie podlamal bo <0.5 oznacza brak ciąży. Cykle mam 28 dniowe, owulacja wychodzi ok. 12 dc. Zastanawiam się czy trochę nie pospieszylam się z badaniem czy może się coś jeszcze zmienić.
 
reklama
Hej. Pośpieszyłaś się, i tak najlepiej czekać do dnia spodziewanej @ i wtedy testować. Rożnie wychodzi, czasami chwilę przez okresem beta już wychodzi dodatnia. Ale chyba bym poczekała i zrobiła jeszcze raz bliżej @.
 
Jeśli masz cykle 28 dni, a zrobiłaś badanie Beta HCG w 23dc mając owulację w 12dc to może być za wcześnie po prostu na wzrost HCG, gdyż nie wiesz kiedy mogło dojść do implantacji. Implantacja odbywa się 6-12 dni po owulacji, a hcg zaczyna być produkowane 2 dni później, więc dopiero 3 dnia po implantacji cokolwiek może być podwyższone.
Trochę się pośpieszyłaś, więc może nic straconego.
 
Jeśli masz cykle 28 dni, a zrobiłaś badanie Beta HCG w 23dc mając owulację w 12dc to może być za wcześnie po prostu na wzrost HCG, gdyż nie wiesz kiedy mogło dojść do implantacji. Implantacja odbywa się 6-12 dni po owulacji, a hcg zaczyna być produkowane 2 dni później, więc dopiero 3 dnia po implantacji cokolwiek może być podwyższone.
Trochę się pośpieszyłaś, więc może nic straconego.
Bardzo dziękuję za słowa otuchy, już mam dosyć nie powodzen, chciałam iść na odczulanie które podobno do końca listopada robią i mieć pewność że w razie czego nie zaszkodze dzidzi. Ale jednak się wstrzymam😊
 
Bardzo dziękuję za słowa otuchy, już mam dosyć nie powodzen, chciałam iść na odczulanie które podobno do końca listopada robią i mieć pewność że w razie czego nie zaszkodze dzidzi. Ale jednak się wstrzymam😊
Hej, a lekarz powiedział że w ciąży nie możesz się odczulać? Ja odczulam się trzeci rok, mój lekarz nie widzi przeciwwskazań do szczepień w ciąży🧐
 
reklama
Do góry