reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Letrozol

Mala0494

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Grudzień 2019
Postów
189
Cześć :)

Mam pytanie odnośnie leku LETROZOL. Czy któraś z Was zażywała ten lek ? Jak długo ?I po jakim czasie się udało i czy w ogóle się udało?
 
reklama
Jestem po histerolaparoskopii
Mam drożny tylko lewy jajowod ale niestety nie chciał w ogóle podjąć pracy i owulacje cały czas były z tego niedroznego jajowodu i Pani Doktor włączyła mi Letrozol którego właśnie jednym z efektów ubocznych jest pobudzenie jajników do pracy i faktycznie u mnie to zdało egzamin bo pecherzyki są albo dwa albo jeden po stronie lewej i prawym tez zawsze są
Dodatkowo jak pecherzyki już maja odpowiedni rozmiar dostaje zastrzyk Ovietrelle na pęknięcie, ale niestety do tej pory się nie udało.
 
Jestem po histerolaparoskopii
Mam drożny tylko lewy jajowod ale niestety nie chciał w ogóle podjąć pracy i owulacje cały czas były z tego niedroznego jajowodu i Pani Doktor włączyła mi Letrozol którego właśnie jednym z efektów ubocznych jest pobudzenie jajników do pracy i faktycznie u mnie to zdało egzamin bo pecherzyki są albo dwa albo jeden po stronie lewej i prawym tez zawsze są
Dodatkowo jak pecherzyki już maja odpowiedni rozmiar dostaje zastrzyk Ovietrelle na pęknięcie, ale niestety do tej pory się nie udało.
To by w takim razie wyjaśniło czemu tetaz miałam 2 pecherzyki w jednym jajniku i 1 w drugim :)
 
Czasami można mieć nawet trzy bo to jest coś podobnego jak do stymulacji przy invitro. Mi po 2 cyklu zrobiły mi się takie torbiele z krwią, ale Pani Doktor powiedziała ze to zejdzie samo i faktycznie po miesiączce oczyściło się wszystko :)
A Ty wcześniej brałaś jakieś inne leki na stymulację czy to dopiero pierwszy raz ?
 
Czasami można mieć nawet trzy bo to jest coś podobnego jak do stymulacji przy invitro. Mi po 2 cyklu zrobiły mi się takie torbiele z krwią, ale Pani Doktor powiedziała ze to zejdzie samo i faktycznie po miesiączce oczyściło się wszystko :)
A Ty wcześniej brałaś jakieś inne leki na stymulację czy to dopiero pierwszy raz ?
Pierwszy raz, bo nigdy nie mialam problemu z owu. W tym roku 2 razy zaszłam w ciąże w pierwszym cyklu starań. Teraz coś mi się rozjechało i od kilku miesięcy biore m.in. Etruzil
 
Jestem po histerolaparoskopii
Mam drożny tylko lewy jajowod ale niestety nie chciał w ogóle podjąć pracy i owulacje cały czas były z tego niedroznego jajowodu i Pani Doktor włączyła mi Letrozol którego właśnie jednym z efektów ubocznych jest pobudzenie jajników do pracy i faktycznie u mnie to zdało egzamin bo pecherzyki są albo dwa albo jeden po stronie lewej i prawym tez zawsze są
Dodatkowo jak pecherzyki już maja odpowiedni rozmiar dostaje zastrzyk Ovietrelle na pęknięcie, ale niestety do tej pory się nie udało.
Ja też mam niedrożny prawy jajowód i zaszłam w ciążę w momencie kiedy owulacja była z prawego jajnika. Wszystko mam potwierdzone na USG i też brałam zastrzyk. Więc chyba nie ma znaczenia po której stronie owulacja. Lewy jajowód może wyłapać komórkę, nawet jeśli owulacja jest z prawego jajnika . Jestem tego żywym przykładem
 
reklama
Ja też mam niedrożny prawy jajowód i zaszłam w ciążę w momencie kiedy owulacja była z prawego jajnika. Wszystko mam potwierdzone na USG i też brałam zastrzyk. Więc chyba nie ma znaczenia po której stronie owulacja. Lewy jajowód może wyłapać komórkę, nawet jeśli owulacja jest z prawego jajnika . Jestem tego żywym przykładem
A brałaś jakieś leki na stymulację czy po prostu udało się ?
 
Do góry