reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy beta kiedy?

Dołączył(a)
7 Wrzesień 2019
Postów
13
Dziewczyny, jakiś czas temu się tu udzielałam, dostałam mnóstwo dobrych rad co do pierwszych tygodni ciąży i wsparcia po wczesnym poronieniu. Teraz pytanie z innej beczki 😂
Przestaliśmy się z mężem starać we wrześniu zaraz po poronieniu no i tak jakoś wyszło, że 3 dni spóźnia mi się okres 🤷🏼‍♀️
robilam testy ale druga linia wychodzi blado wiec chciałabym pojsc na betę. U nas robią tylko we wtorki, jako ze mamy piątek to chciałam was zapytać czy zapisywać się już teraz czy poczekać jeszcze tydzień czy isc odrazu we wtorek? Nie jestem pewna ze względu na te poprzednie dwa wczesne poronienia.
 
reklama
Możesz się zorientować czy jakieś laboratorium w Twojej okolicy wykonuje betę np w soboty/poniedziałki. Z reguły większość laboratoriów jest w stanie zrobić takie badania. Nie ma potrzeby czekać tygodnia, zrób od razu będziesz mieć jasność. Są laboratoria, które pracują codziennie. Albo po prostu poczekaj do tego wtorku ;) I kontroluj poziom bety tzn. powtórz ją co 3 dni, W przypadku poronień bywa to czasem pomocne.

U mnie blada kreska oznaczała ciąże, mam nadzieje, że i u Ciebie będą dobre wiadomości ;)
 
Możesz się zorientować czy jakieś laboratorium w Twojej okolicy wykonuje betę np w soboty/poniedziałki. Z reguły większość laboratoriów jest w stanie zrobić takie badania. Nie ma potrzeby czekać tygodnia, zrób od razu będziesz mieć jasność. Są laboratoria, które pracują codziennie. Albo po prostu poczekaj do tego wtorku ;) I kontroluj poziom bety tzn. powtórz ją co 3 dni, W przypadku poronień bywa to czasem pomocne.

U mnie blada kreska oznaczała ciąże, mam nadzieje, że i u Ciebie będą dobre wiadomości ;)
Też mam taką nadzieje ale boje cię cieszyć z tej sytuacji 😂😂😅
 
Możesz się zorientować czy jakieś laboratorium w Twojej okolicy wykonuje betę np w soboty/poniedziałki. Z reguły większość laboratoriów jest w stanie zrobić takie badania. Nie ma potrzeby czekać tygodnia, zrób od razu będziesz mieć jasność. Są laboratoria, które pracują codziennie. Albo po prostu poczekaj do tego wtorku ;) I kontroluj poziom bety tzn. powtórz ją co 3 dni, W przypadku poronień bywa to czasem pomocne.

U mnie blada kreska oznaczała ciąże, mam nadzieje, że i u Ciebie będą dobre wiadomości ;)
W każdym razie w UK nie mogę sobie tak poprostu pojsc, niestety muszę mieć skierowanie od lekarza a dostać się do niego tez nie jest tak łatwo 🤷🏼‍♀️😑
 
reklama
reklama
Do góry