reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa

Natalia198777

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Lipiec 2019
Postów
1 612
Hej dziewczyny aktualnie14 tc ponad tydz temu dowiedziałam sie o.cukrzycy ciążowej. Czy, któraś też jest w takiej sytuacji lub była i może jakoś wesprzeć. 14.01 dopiero mam termin do poradni gdzie otrzymam glukometr. Jestem w szoku, przerażona i zagubiona. Czy dobrze jem itp. I najważniejsze co z dzieckiem
 
reklama
Hej dziewczyny aktualnie14 tc ponad tydz temu dowiedziałam sie o.cukrzycy ciążowej. Czy, któraś też jest w takiej sytuacji lub była i może jakoś wesprzeć. 14.01 dopiero mam termin do poradni gdzie otrzymam glukometr. Jestem w szoku, przerażona i zagubiona. Czy dobrze jem itp. I najważniejsze co z dzieckiem
Nie musisz czekac do poradni...w kazdej aptece gdy kupujesz paski mozezz poprosić o glukometr ktory za free dostaniesz..jedyne co za paski zaplacisz ok 30zl bez recepty..a ja wyglada krzywa cukrowa..mialas robiona? Jaki cukier na czczo?
 
Na jakiej podstawie dadzą glukometr? Na czczo 92po 1h 187a 2h 160
Na zadnej...mi sie zepsuł...poprosilam w aptece...i dostalam do paskow( tylko tak jak napisałam zaplacisz więcej za paski bo bez recepty kupisz....powoedzialam tylko ze musze kontrolowac poziom cukru:)
Dobrze bys sie udala do dietetyka klinicznego:)
Ustawi Ci diete...ktora bedzie inna w 1 trymestrze inna 2 i jeszcze inna w 3 ze wzgledu na dopasowanie kaloryczne
Poprostu dietetyk Ci pkaze jka łączyć produkty i jakie...alby nie powodowały wyrzuty cukru oraz spowolnienie spalania ich..:)
 
reklama
reklama
Do góry