reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Preggers

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Wrzesień 2012
Postów
3 417
Cześć dziewczyny,

Nie widzę jeszcze takiego wątku, a z moich obliczeń i obserwacji wynika, ze powinno już Nas kilka być.

Pierwszy test zrobiłam w poniedziałek 3 dni przed terminem [emoji85]na dodatek po południu, ale 2 kreski się pojawiły.

To moja piąta ciąża, mam dwóch synów :) termin orientacyjnie 3-5.09.2020 :)

Czekam na Was :)
 
reklama
Cześć. Witam się i ja. Test zrobiłam w niedzielę i zobaczyłam jasną drugą kreskę, w poniedziałek powtórzyłam i linia była już ciemniejsza. Z terminem porodu będzie u mnie ciężko bo po pierwszym porodzie miałam tylko trzy miesiączki i to były bardzo długie cykle, przed porodem miałam regularne cykle 27-dniowe. Mniej więcej wiem kiedy była owulacja i na tej podstawie wyliczyłam termin na 5 września:D 7 dni po owulacji dostałam plamienia implantacyjnego tak samo jak w pierwszej ciąży.
 
reklama
Pierwsza ciąża stracona w kwietniu 2018 a to druga.. trochę się stresuje Ale mimo wszystko staram sie zachować spokój :)
 
Do góry