reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019/2020!

reklama
U mnie zaczęły się bóle brzucha konkretnie w okolicy macicy a jestem po owulacji, więc takie bóle jak do miesiączki troche nie w ten czas :oo:
 
U mnie zaczęły się bóle brzucha konkretnie w okolicy macicy a jestem po owulacji, więc takie bóle jak do miesiączki troche nie w ten czas :oo:
No dokładnie! U mnie skurcze zaczęły się w 19dc czyli jeśli kalendarzyk nie kłamie to praktycznie 3,4 dni po owulacji. Ból piersi zaczął się 16dc czyli praktycznie od razu po owulacji. Teraz już aż tak nie bolą jak parę dni wcześniej.
 
No dokładnie! U mnie skurcze zaczęły się w 19dc czyli jeśli kalendarzyk nie kłamie to praktycznie 3,4 dni po owulacji. Ból piersi zaczął się 16dc czyli praktycznie od razu po owulacji. Teraz już aż tak nie bolą jak parę dni wcześniej.
Mam to samo, teraz zwracam uwagę na każde najmniejsze kłucie ;). Jestem w 24 dc i od paru dni mam takie dziwne uczucie w dole brzucha, jakby rozpieranie. Aż wczoraj zrobiłam test tylko po to, żeby zobaczyć jedną kreskę i nie wmawiać sobie za wiele. Zobaczymy niedługo ;).
 
Mam to samo, teraz zwracam uwagę na każde najmniejsze kłucie ;). Jestem w 24 dc i od paru dni mam takie dziwne uczucie w dole brzucha, jakby rozpieranie. Aż wczoraj zrobiłam test tylko po to, żeby zobaczyć jedną kreskę i nie wmawiać sobie za wiele. Zobaczymy niedługo ;).
Też bym test zrobiła, ale muszę ze dwa dni poczekać bo zamówiłam jakieś bardzo czułe. Pewnie w środę przyjdą, ale dziś już czuję jakbym już miała okres dostać bo czuję to samo uczucie w podbrzuszu co zawsze. Do @ 6 dni. A ty ile masz do @?
 
Według apki 6, według mnie 5. Planuję zrobić test w sobotę rano :).

Też bym test zrobiła, ale muszę ze dwa dni poczekać bo zamówiłam jakieś bardzo czułe. Pewnie w środę przyjdą, ale dziś już czuję jakbym już miała okres dostać bo czuję to samo uczucie w podbrzuszu co zawsze. Do @ 6 dni. A ty ile masz do @?
 
reklama
Hej dziewczyny. Chciałabym dołączyć do tematu. Też z mężem staramy się o dzidziusia. Dopiero 2 cykl. Nie wiedziałam, że w tym czasie mogę mieć tyle objawów! Pierwszy cykl zakończył się @ która przyszła o ponad tydzień wcześniej i trwała tylko 4 dni. Zwykle mam obite i trwają 5 dni. W tym cyklu też dużo dziwnych rzeczy się dzieje. Po owulacji zaczęły mnie bardzo piersi boleć, szczególnie po bokach. Teraz mam dziwne pobolewania podbrzusza, a dodatku od kilku dni czuje stale wilgotność w majtkach. Do @ został tydzień. Aktualnie jest to 21dc. Testowanie będzie niedługo. Nie chcę się nakręcać, jednak ciężko wybić to sobie z głowy 😂 Dzielnie kibicuję Wam dziewczyny aby się udało! Pozdrawiam 😘
Jak czujesz wilgotność to możesz dopiero teraz mieć dni płodne i owulacje
 
Do góry