reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwsze starania, objawy

karolinakaro92

Początkująca w BB
Dołączył(a)
2 Grudzień 2019
Postów
16
Hej!
Jestem całkowicie nowa, pierwszy raz korzystam z forum. Jeśli takie tematy juz byly to przepraszam. Chcialam tylko opisac swoją sytuacje w jak najlepszym skrócie i może ktoś mi poqie czy tak miał.
Cykle mam różnej długości ale wahania +/- tydzień.
21.10.2019 zaczal mi sie okres. na podstawie testow owulacyjnych i śluzu wyszło mi, że 14/15 listopada przypada owulacja. w dniach plodnych kochalismy sie co 2 dni.
No i teraz tak: 22.11 (7 dni po owulacji) mialam przez 20 OKROPNY bol podbrzusza, nie moglam sie qyprostowac ani chodzic ale tylko 20 minut i przeszlo.
26.11 (11 dni po owulacji) mialam plamienie niewielkie i brązowe. jedna wkladka na caly dzien - tylko jeden dzien nazajutrz juz czysto.
no i jak to faza lutealna ok 14 dni to 29.11 (dokladnie 14 dni od owulacji) znowu plamienie sie zaczelo to mowie oho okres idzie... ale to plamienie tak jakby nie caly dzien. raz plamki raz czysto i tak trwa do dzisiaj (2.12.2019). dwa razy jasnorozowa krewka na papierze ale generalnie juz czwarty dzien tylko plamie.
temperature mierze codziennie rano przed wstaniem w pochwie i nadal podwyzszona. test robilam dzisiaj i jest negatywny. piersi jakby pelniejsze ale pobolewaja ran na jakis czas niecodziennie. w posbrzuszu czuje jakby byl okres ale tez tylko przez godzinke dziennie.
to moj poerwszy cykl staran moze ktos doswiadczony tak mial i cos z tego wyszlo lub nie wyszlo? w zalaczeniu moja temperatura
Screenshot_20191201-062530_Flo.jpg

pozdrawiam ;*
 
reklama
Twoje objawy mogą zwiastowac ciąże ale również mogą to być jakies huśtawki hormonow. Jeśli jesteś już po terminie miesiączki najlepiej wykonaj test betaHcG. Na forum jest wiele dziewczyn którym nie wychodziły testy nawet te o największej czułości a ciaza po cichu rosła 😉ja bym na bete biegla jutro z rana jo nie naleze do tych cierpliwych 😜 Życzę Ci tej fasolki i oczywiście informuj nas tutaj🙂
 
Hej,
Możesz być w ciąży. Nie ma co gdybać - zrób betę 😉
Bardziej zwróciłam uwagę na Twój wykres. Nie widzę owu w dzień, który pokazuje aplikacja. Moim zdaniem jeśli już to była 19tego. No i długi masz ten cykl. Już 43 dzień cyklu? Zawsze masz takie długie cykle? 🙂
 
dodam jeszcze tylko, ze pierwszy cykl mierze temperature i zwyklym cyfrowym, wiec moze nie jest super dokladna ale no podwyzszona jest. i czy w okresie plamienia np jesli ktos plami przed okresem to tez jwst wyzsza? czy dopiefo jak kr
Twoje objawy mogą zwiastowac ciąże ale również mogą to być jakies huśtawki hormonow. Jeśli jesteś już po terminie miesiączki najlepiej wykonaj test betaHcG. Na forum jest wiele dziewczyn którym nie wychodziły testy nawet te o największej czułości a ciaza po cichu rosła 😉ja bym na bete biegla jutro z rana jo nie naleze do tych cierpliwych 😜 Życzę Ci tej fasolki i oczywiście informuj nas tutaj🙂


Chyba okres jednak nadwjdziw bo plamienie coraz mocniejsze. Moze w nast miesiacu sie uda :)
 
Hej,
Możesz być w ciąży. Nie ma co gdybać - zrób betę 😉
Bardziej zwróciłam uwagę na Twój wykres. Nie widzę owu w dzień, który pokazuje aplikacja. Moim zdaniem jeśli już to była 19tego. No i długi masz ten cykl. Już 43 dzień cyklu? Zawsze masz takie długie cykle? 🙂
13.11 test owulacyjny byl pozytywny i mialam śluz wlasnie do 16.11 tylko i dlatego apka tak pokazala bo 17.11 juz moj sluz byl bialy i lepki 🤷‍♀️
Okresu nie mam jak w zegarku. Ostatni cykl mial 26 dni co sie zdziwilam bo zawsze powyzej 30 do 35. Ten cykl faktucznie jest mega dlugi. Na dzien dzisiejszy mam coraz wieksze i ciemniejsze plamienia ale dalej to nie jest okres. Ale mysle ze jutro juz bedzie zywa krew. Takze po ptakach :D
 
Te dni się zdarzyło tak chyba dwa razy, ze już myślałam, ze jestem w ciąży a jednak test wyszedł negatywny i zaczął się normalny okres, ale w końcu wzięłam się w sobie zmieniłam tryb życia, zaczęłam się wysypiać, zdrowo jeść, suplementowac mamadha i pokazały się dwie kreski
 
Hej, ja będę robić test bardzo czuły we wtorek(4dni przed @)jeśli wyjdzie negatywny zrobię w dzień spodziewanej @. Mam wrażenie, że jest ze mną coś nie tak niż zwykle i wmawiam sobie, że to objawy itd. Jeśli wyjdzie pozytywny napiszę Wam co się ze mną działo.
 
reklama
Hej. Wracam z updatem :D test dziś pokazał słabą drugą kreskę. Już po owulacji miałam bóle piersi, lekki ból podbrzusza. Do tego cały czas czuję, że mam mokro w majtkach, jak na owulacje. Od kilku dni czuję się jak na @. Jutro test będę powtarzać by zobaczyć czy kreska wyjdzie ciemniejsza. Dziś jest 4 dzień do @.
 
reklama
Hej. Wracam z updatem :D test dziś pokazał słabą drugą kreskę. Już po owulacji miałam bóle piersi, lekki ból podbrzusza. Do tego cały czas czuję, że mam mokro w majtkach, jak na owulacje. Od kilku dni czuję się jak na @. Jutro test będę powtarzać by zobaczyć czy kreska wyjdzie ciemniejsza. Dziś jest 4 dzień do @.
Pokaż zdjęcie ❤
 
Do góry