reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019/2020!

A jakie badania miałaś robione do tej pory ?
Było ich mnóstwo, imunologiczne robiłam sama ale byłam 4 dni na diagnostyce w szpitalu i tam było bardzo dużo. Plus do tego moje i męża genetyczne. Teraz jeszcze zrobię białko C i s bo to może mieć znaczenie z moja mutacja genu 😔
 
reklama
czesc dziewczyny, witam was po prawie dwoch tygodniach :-)Wrocilam dzis w nocy do domu :-) Na poczatek chcialabym Wam zyczyc pieknego Nowego Roku, oby wszystkie wasze marzenia sie spelnily..A przede wszystkim to jedno Wielkie Marzenie...zycze wam w tym roku zobaczenia pieknych grubych krech na tescie ciazowym :-*

A ja mialam zabiegane dwa tygodnie...nie myslalam o niczym, ..az tu dzis 31 dzien cyklu.. Przez ostatnie kilka dni nawet brzuch mnie nie bolal...Po poludniu pojade po test. @ powinna byc we wtorek....
A tak mnie do tego straszne przeziebienie wzielo, ze ledwo co mowie...

Dobra, ide po kawe i... bede nadrabiac wasze posty :-)
 
Hej kochana , Dziękuję że pytasz . Czuje się okropnie ,nie mogę znaleźć miejsca. Sto pytań czemu znowu :( ja już nie wiem kogo słuchać i co brać. Poprzedni lekarz heparyne kazał brać od zobaczenia dwóch kresek , obecny od 8tc ,tylko że ja tego tygodnia nie doczekuje 😔 mam mutacje mthfr. I każdy mówi co innego. Wizyte kontrolna mam w poniedziałek bo i tak byłam zapisana ale na ciążowe usg 🥺😭 A będzie kontrolne po poronieniu. Na szczęście póki co odbyło się bez szpitala . Dziś zaczęłam trochę bardziej krwawic więc pewnie zaraz się rozkręci. Beta spadła wczoraj do 270. W poniedziałek będę wiedzieć więcej. Męża zapisałam na badanie nasienia .
Strasznie mi przykro Lenka :( trzymałam kciuki żeby tym razem się udało. Ale nie poddawaj się :) w końcu na pewno się uda.
 
Było ich mnóstwo, imunologiczne robiłam sama ale byłam 4 dni na diagnostyce w szpitalu i tam było bardzo dużo. Plus do tego moje i męża genetyczne. Teraz jeszcze zrobię białko C i s bo to może mieć znaczenie z moja mutacja genu 😔
A genetyczne jakie robiliście ? Ten temat to normalnie rzeka.....tyle badań😢 a niektórzy od pstryknięcia palcem zachodzą...
 
Nadrobilam wszystkie wpisy...

strasznie mi przykro Lenka :-( tule mocno :*

A genetyczne jakie robiliście ? Ten temat to normalnie rzeka.....tyle badań😢 a niektórzy od pstryknięcia palcem zachodzą...
no wlasnie. niektore kobiety po 5 dzieci maja, i to jakies patole ciagle üpijace alkohol, palace tony papierosow..A tu czlowiek chce i nie moze :-/
 
czesc dziewczyny, witam was po prawie dwoch tygodniach :-)Wrocilam dzis w nocy do domu :-) Na poczatek chcialabym Wam zyczyc pieknego Nowego Roku, oby wszystkie wasze marzenia sie spelnily..A przede wszystkim to jedno Wielkie Marzenie...zycze wam w tym roku zobaczenia pieknych grubych krech na tescie ciazowym :-*

A ja mialam zabiegane dwa tygodnie...nie myslalam o niczym, ..az tu dzis 31 dzien cyklu.. Przez ostatnie kilka dni nawet brzuch mnie nie bolal...Po poludniu pojade po test. @ powinna byc we wtorek....
A tak mnie do tego straszne przeziebienie wzielo, ze ledwo co mowie...

Dobra, ide po kawe i... bede nadrabiac wasze posty :-)
Zanim się dowiedziałam że jestem w ciąży to kilka dni przed tym też mnie wzięło przeziębienie katar do tej pory mam także tego... Myślę że test to tylko formalność może być 😊😊😊
 
czesc dziewczyny, witam was po prawie dwoch tygodniach :-)Wrocilam dzis w nocy do domu :-) Na poczatek chcialabym Wam zyczyc pieknego Nowego Roku, oby wszystkie wasze marzenia sie spelnily..A przede wszystkim to jedno Wielkie Marzenie...zycze wam w tym roku zobaczenia pieknych grubych krech na tescie ciazowym :-*

A ja mialam zabiegane dwa tygodnie...nie myslalam o niczym, ..az tu dzis 31 dzien cyklu.. Przez ostatnie kilka dni nawet brzuch mnie nie bolal...Po poludniu pojade po test. @ powinna byc we wtorek....
A tak mnie do tego straszne przeziebienie wzielo, ze ledwo co mowie...

Dobra, ide po kawe i... bede nadrabiac wasze posty :-)

Dziękujemy za życzenia. I Tobie również owocnych starań i wszystkiego co najlepsze w nowym roku :)

Dziewczyny czy ten czas nie może zapierniczać szybciej... tu dopiero czwartek a gdzie do przyszłego tygodnia i testowania o losie!
 
reklama
Trzymam kciuki za Twoje dwie kreski 👍🏻👍🏻
No nie wytrzymałam do soboty przez to dziwne uczucie w podbrzuszu. Wczoraj (27 dc) zrobiłam test i wyszła baaardzo słabo widoczna druga kreska :). Dziś ze spokojem i na pewniaka powtórzyłam ale już jej w zasadzie nie było widać.... Ale doczytałam się, że testy miały czułość 25 mlU/ml, więc nie tracę nadziei i dziś kupię ten bardziej czuły.
Kurczę, teraz to jestem zestresowana, oby dziecko było zdrowe... :). Ech, trudno uwierzyć...

Na zdjęciu praktycznie nic nie widać, w rzeczywistości była tam ;).
 

Załączniki

  • test.jpg
    test.jpg
    779,9 KB · Wyświetleń: 117
Ostatnia edycja:
Do góry