reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwne krostki u dwulatka/ wysypka po Cebionie?

Lusia62

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Październik 2019
Postów
385
Kobietki poradzcie czym to smarować?
Co to w ogóle jest?
Utrzymują się już kilka dni, na początku myślałam że być może uczulenie na proszek albo, że przetarł sobie, ale te krostki są tylko na jednej nozce w dwóch miejscach. Pierw miał poniżej kolana, teraz pojawiło się na kolanie.
Ja panikara mam ochotę z tym jechać do lekarza już, teraz, ale nie chce narażać go na gorsze badziewie, a do środy nie wytrzymam. :(

IMG_20200105_150145.jpg
IMG_20200105_150208.jpg
 
reklama
Rozwiązanie
Faktycznie podobne. A antybiotyku nie przyjmowało dziecko? U nas później się zaogniło. Kilku lekarzy mówiło, że alergia. Później właśnie, że mononukleozy. Czy te krostki są suche, szorstkie w dotyku?
Ja bym poleciła konsultacje z dermatologiem.
Ja syna smarowałam tylko Poldermin em Hydro.
U mojego syna tak wygląda reakcja alergiczna, najczęściej jest to alergia kontaktowa. Oststnio miał reakcję prawdopodobnie na nowy proszek i tylko na jednej kostce.
 
U mojego syna tak wygląda reakcja alergiczna, najczęściej jest to alergia kontaktowa. Oststnio miał reakcję prawdopodobnie na nowy proszek i tylko na jednej kostce.
Tak się zastanawiam, że w sumie nic nie zmieniłam :( używam tego, co używałam. Chyba, że od płynu do prania dywanów, ostatnio odebrałam z pralni.
 
reklama
reklama
Kobietki poradzcie czym to smarować?
Co to w ogóle jest?
Utrzymują się już kilka dni, na początku myślałam że być może uczulenie na proszek albo, że przetarł sobie, ale te krostki są tylko na jednej nozce w dwóch miejscach. Pierw miał poniżej kolana, teraz pojawiło się na kolanie.
Ja panikara mam ochotę z tym jechać do lekarza już, teraz, ale nie chce narażać go na gorsze badziewie, a do środy nie wytrzymam. :(

Zobacz załącznik 1064458Zobacz załącznik 1064459
Czy znalazła Pani przyczynę? U nas właśnie też się taka zaczęła:/
 
Do góry