reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
Bardzo mi przykro. Może warto zadz do lekarza, może coś uda się zrobić. A jeżeli chodzi o badania to miałaś samą drożność robioną czy laparoskopię też?
Tylko drożność i teraz się zastanawiam bo klinika chce mnie chyba naciągnąć na kasę sugerując, że ciąża możliwa jest tylko przez invitro a tu jakimś cudem udało się zajść. Chyba zmienię lekarza.
 
Tylko drożność i teraz się zastanawiam bo klinika chce mnie chyba naciągnąć na kasę sugerując, że ciąża możliwa jest tylko przez invitro a tu jakimś cudem udało się zajść. Chyba zmienię lekarza.
Ponoć samo badanie drożności nie jest miarodajne, bo może dawać fałszywy wynik. Najlepiej zrobić laparoskopię wtedy będzie wiadomo wszystko.
 
Dzisiaj byłam z wynikami u lekarza na usg nic nie widać. Kazał powtórzyć betę jeszcze raz ale ja nie liczę ze stał się cud i nagle beta wzrośnie. Ale w piątek jestem umówiona do innego lekarza. Poleciła mi go koleżanka ponoć bardzo dobry specjalista od trudnych przypadków, jest ordynatorem w szpitalu. Ciężko się do niego dostać i jestem pełna nadziei że mi pomoże.
 
Dziewczyny tak się cieszyłam na te 2 kreski zmieniłam lekarza bo tamten poprzedni stwierdził poronienie a ja dalej plamilam. Ten nowy u którego bylam odrazu stwierdził ciążę pozamaciczna i skierował do szpitala. A szpital stwierdził ze nic nie wiedzą na usg. Ale kazali przyjechać w sobotę na powtorna betę i kolejne usg aby sprawdzić. Nie chcę mówić ile godzin spędziłam czekając na wynik i niestety beta urosla kolejne usg i dobrze ze był to już doświadczony lekarz bo odrazu zobaczył ciąże i skierował na oddział. Tak więc jestem od wczoraj w szpitalu i czekam na podanie leku bo chcą to rozwiązać farmakologicznie.
 
Dziewczyny tak się cieszyłam na te 2 kreski zmieniłam lekarza bo tamten poprzedni stwierdził poronienie a ja dalej plamilam. Ten nowy u którego bylam odrazu stwierdził ciążę pozamaciczna i skierował do szpitala. A szpital stwierdził ze nic nie wiedzą na usg. Ale kazali przyjechać w sobotę na powtorna betę i kolejne usg aby sprawdzić. Nie chcę mówić ile godzin spędziłam czekając na wynik i niestety beta urosla kolejne usg i dobrze ze był to już doświadczony lekarz bo odrazu zobaczył ciąże i skierował na oddział. Tak więc jestem od wczoraj w szpitalu i czekam na podanie leku bo chcą to rozwiązać farmakologicznie.
☹ ojej ... bardzo mi przykro, że tak się wszystko potoczyło ☹ wspieramy Cię z całych sił
 
reklama
Dziewczyny tak się cieszyłam na te 2 kreski zmieniłam lekarza bo tamten poprzedni stwierdził poronienie a ja dalej plamilam. Ten nowy u którego bylam odrazu stwierdził ciążę pozamaciczna i skierował do szpitala. A szpital stwierdził ze nic nie wiedzą na usg. Ale kazali przyjechać w sobotę na powtorna betę i kolejne usg aby sprawdzić. Nie chcę mówić ile godzin spędziłam czekając na wynik i niestety beta urosla kolejne usg i dobrze ze był to już doświadczony lekarz bo odrazu zobaczył ciąże i skierował na oddział. Tak więc jestem od wczoraj w szpitalu i czekam na podanie leku bo chcą to rozwiązać farmakologicznie.
Bidulka. Brak mi już jest sił i nerwów na tych lekarzy. ....... Czasami wydaje się że każdy z nich studiował gdzie indziej...... :/ Po prostu tak się nami interesują.
 
Do góry