reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019/2020!

ja zrobilam dzis kolejny po tym co napisalas i mi wyszla ta druga kreska , ale tylko troszeczke bardziej niz ta ostatnia. W sumie zrobilam 4 testy i kazdy z nich pokazal slaba druga kreske. W sumie nie wiem czy to normalne czy jak. Moze zrobic kolejny ? W sumie jutro jest dopiero dzien spodziewanej @ .
Ładne masz kreski, nie ma imo sensu robić kolejnych testów. Uzbrój się w cierpliwość i czekaj na wizytę :).
 
reklama
Kasiu
Jak robisz ten taki obrazek na dole postu? Tak z ciekawości pytam
To są suwaczki. Ja przypadkiem gdzieś kliklam i mi się wlaczyla strona z tym. Ogolnie to jest z tej strony babyboom ale dokladnie nie wiem gdzie kliklam. Musiałabyś wpisać w google "suwaczki babyboom" i powinno ci się pokazać. Wtedy tam masz na stronie wszystko napisane jal zrobić. Wybierasz co tam się Ci podoba, a później wklejasz link w takie miejsce jak "sygnatura". Aby wejść w sygnature musisz kliknąć u góry w obrazek twojego profilu i tam ci się pokaże. Boże, mam nadzieję, że jakoś to wyjaśniłam spójnie 😊🙏
 
Hej dziewczyny dawno tu nie zaglądałam... człowiek ostatnio ma coraz mniej czasu.

Gratuluje wszystkim Pięknych kreseczek 😍😍dziewczyny dajecie nadzieje ze każdej się uda 🤗

Łącze się z dziewczynami którym się nie udało... niestety ale mój organizm na stymulację niezareagowal. Jednakże dzisiaj jestem w kolejnym cyklu i od dzisiaj (3dc) zaczynam stymulację z podwójna dawka. 22 usg i zobaczymy jak to teraz będzie. Liczę na to ze na walentynki będzie prezent jak znalazł 😊🤗
Powodzonka dla nas wszytskich
 
Hej dziewczyny. Ja działam dalej... Kupiłam testy owulacyjne i dzisiaj wyszły dwie piękne obie mocne krechy A na dodatek zaczyna pobolewac mnie jajnik.... Mam nadzieję że w tym cyklu się uda
 
Hej dziewczyny ;) to mój pierwszy post na forum albowiem rozpoczynam starania o upragnione dzidzi 😅. Straszą, ze prosto nie będzie bo PCOS 😞nie ułatwia ... testy owulacyjne przez moja chorobę cały miesiąc wychodzą pozytywne 🤓 wiec pod okiem lekarzy z symulacja owulacji i monitoringiem cyklu - zaczynamy mam nadzieje krótka przygodę ze staraniami 🍾😇 Strasznieeeee jestem podekscytowana a zarazem zdenerwowana chociaż wiem ze z takim napięciem będzie ciężej.... 3 majcieee kciuki 🥰
 
reklama
Napisz na staraczki 2020 ten wątek jest bardziej aktywny :)
Trzymam kciuki za Ciebie!
Hej dziewczyny ;) to mój pierwszy post na forum albowiem rozpoczynam starania o upragnione dzidzi [emoji28]. Straszą, ze prosto nie będzie bo PCOS [emoji20]nie ułatwia ... testy owulacyjne przez moja chorobę cały miesiąc wychodzą pozytywne [emoji851] wiec pod okiem lekarzy z symulacja owulacji i monitoringiem cyklu - zaczynamy mam nadzieje krótka przygodę ze staraniami [emoji898][emoji56] Strasznieeeee jestem podekscytowana a zarazem zdenerwowana chociaż wiem ze z takim napięciem będzie ciężej.... 3 majcieee kciuki [emoji3059]
 
Do góry