reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża- niski poziom hcg

Karo.lo

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
27 Marzec 2019
Postów
47
Hey dziewczyny, czy to możliwe że testy mogą nie wykryć ciąży z powodu niskiego hcg w moczu?
Bo właśnie znajoma mi opowiadała że w pierwszej ciąży testy wychodziły jej negatywne do 7 tc i trochę mnie to zdziwiło.
A może miała tak któraś z was lub wasze znajome? Chętnie poczytam takie historie 😃
 
reklama
Ja nie mam już 3 tygodnie okresu i trochę zaczynam się zastanawiać 😅 mimo że moje hormony często robią mi takiego psikusa 🙈
3 tygodnie to jednak już za długi okres, żeby testy nic nie pokazały a ciąża była. Jakoś nie chce mi się wierzyć w te historie o negatywnych testach w 6-7-8 tc.
 
3 tygodnie to jednak już za długi okres, żeby testy nic nie pokazały a ciąża była. Jakoś nie chce mi się wierzyć w te historie o negatywnych testach w 6-7-8 tc.
Oczywiście że jest to możliwe, moja siostra przy dwóch ciążach tak miała i byłam tego świadkiem! Poszłam z nią do ginekologa i okazało się że ponad 6tc :) po prostu niski poziom hcg w moczu
 
reklama
Oczywiście że jest to możliwe, moja siostra przy dwóch ciążach tak miała i byłam tego świadkiem! Poszłam z nią do ginekologa i okazało się że ponad 6tc :) po prostu niski poziom hcg w moczu
Mi opowiadała znajoma, że właśnie tak miała 😃 i dlatego chciałam poczytać czy jest tu więcej takich osób 🙈
Ja raczej swoją ciążę w tym miesiącu wykluczam, nie staraliśmy się, a moje hormony to temat rzeka 😄
 
reklama
Do góry