reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odzież ciążowa

reklama
Ja od momentu pojawienia sie brzuszka kupowalam spodnie ciążowe w h&m i bluzki dla ciezarowek:D
A podobały ci się te rzeczy, bo np leginsy czy spodnie są super bo nie cisną w brzuszek ale czasami wydaje mi się że ciążowe bluzeczki są niezbyt ładne, chyba że w złych sklepach się rozglądam za ciuszkami, ogólnie dużo kupuje w internecie ale nie spełniają moich oczekiwań jako kobiety bo nie tylko noszę dzidzię w brzuszku ale chciałabym przy tym wyglądać w miarę ładnie i kobieco.
 
Spodnie ciążowe polecam- są bardzo wygodne. Oprócz tego z typowo ciążowych ubrań mam jeszcze: leginsy, płaszcz oraz koszule nocne i rajstopy, ostatnio kupiłam też spódnicę. Resztę ubrań mam 2 rozmiary większe niż przed ciążą (a już niedługo 3😂)
 
Spodnie ciążowe polecam- są bardzo wygodne. Oprócz tego z typowo ciążowych ubrań mam jeszcze: leginsy, płaszcz oraz koszule nocne i rajstopy, ostatnio kupiłam też spódnicę. Resztę ubrań mam 2 rozmiary większe niż przed ciążą (a już niedługo 3😂)
No powiem szczerze że leginsy ciążowe już muszę mieć a mam 17 tydzień ciąży bo w swoich i dwa rozmiary większych czuje dyskomfort 😬, mam duży brzuszek ale jestem szczupłą osobą. A jak z bluzkami np? Raczej nosisz swoje z przed ciąży czy też zamierzasz kupić?
 
A podobały ci się te rzeczy, bo np leginsy czy spodnie są super bo nie cisną w brzuszek ale czasami wydaje mi się że ciążowe bluzeczki są niezbyt ładne, chyba że w złych sklepach się rozglądam za ciuszkami, ogólnie dużo kupuje w internecie ale nie spełniają moich oczekiwań jako kobiety bo nie tylko noszę dzidzię w brzuszku ale chciałabym przy tym wyglądać w miarę ładnie i kobieco.
Bluzki hm..sa fajne..jeansowe odcięte pod brzuchem...naprawde super..ja mam tego typu
 

Załączniki

  • hmgoepprod (1).jpeg
    hmgoepprod (1).jpeg
    58,5 KB · Wyświetleń: 97
  • hmgoepprod.jpeg
    hmgoepprod.jpeg
    110,7 KB · Wyświetleń: 88
reklama
Do góry