reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Obiezyswiat, Belize, wiem że pewnie Wam to nie pomoże, ale myślę o Was, ściskam chociaż tak i życzę dużo, dużo siły! Dajcie sobie czas, płaczcie jeśli chcecie, przeżyjcie to tak, jak potrzebujecie. I nie bójcie się prosić o wsparcie, jeśli potrzebujecie pomocy by poradzić sobie z emocjami... Wierzę, że przez to przejdziecie❤️
 
reklama
Ja również się zamartwiam aż nie mogłam dziś spać... Piersi normalnego rozmiaru zero bólu nawet przy dotyku.. Nie wiem jak wytrwam do wtorku.... Poprzednia ciążę poronilam w 6 tygodniu.. Objawy były takie same, a raczej ich zanik....
U mnie pierwsza ciaza i jakas bezobjawowa.. piersi sa tylko takie jak przed okresem, zero mdlosci, wymiotow, moze tylko wieczorem jestem szybciej senna, ale ja ogólnie zmeczony czlowiek zawsze. Dzis 7+2. I tez sie tym martwie caly czas, ze moze jednak jest cos nie tak. A z drugiek strony przeciez sa ciaze bezobjawowe
 
Ja również się zamartwiam aż nie mogłam dziś spać... Piersi normalnego rozmiaru zero bólu nawet przy dotyku.. Nie wiem jak wytrwam do wtorku.... Poprzednia ciążę poronilam w 6 tygodniu.. Objawy były takie same, a raczej ich zanik....

Moje piersi już tez nie są takie nabrzmiałe. Czekam do poniedziałku na wizytę jak na zbawienie. Chciałbym wiedzieć na czym stoję [emoji24]
 
Jak są jakieś dodatkowe problemy to nie dziwię się Wam, że się martwcie. To prawda, że są zdrowe ciąże bez objawów. Moja mama na przykład nie miała objawów i urodziła mnie, zdrową dziewczynkę. Myślałam, że też się załapię, na taką bezobjawową ciążę, ale niestety. Jak widać każdy organizm rządzi się swoimi prawami.
 
Dopiero na usg wyszło ze pozamaciczna?
Miałam duży ból brzucha i plamienia. Bylam najpierw na pogotowiu, ale tam mi powiedzieli, ze beta powinna być wieksza i że ciąza watpliwa (beta 89) na drugi dzień mialam wizyte u swojej Pani doktor, mówila, ze czasem się plami, że nie ma tego dużo i że albo ciąża jest, albo nie, bo na usg jeszcze widać nie było, kazała przyjść za tydzień, bety nie zleciła, bo stwietdziła, że nie trzeba (mieszkam w De) w srode poszlam do lekarza rodzinnego, dał skierowanie na bete, wyszla ponad 300, w nastepny pon poszlam do gin, zobaczyła wyniki 2 bet, ktore ladnie rosly, ale mówi, że tu ciazy nie ma, bo ona nic nievwidzi, zlecila bete i kazała przyjsc we wtorek o 12. Od samego rana do mnie dzwobiła, beta byla ponad 4000, powiedziała, ze to niemożliwe, żeby przy takich wartościach nic nie było widać, jeździla mi chyba z pół h tym usg i zobaczyła, że jest w jajniku, od razu szpital i jeszcze tego samego dnia operacja
 
Ja z moja córka, czyli 2 ciąża nie miałam praktycznie żadnych objawów, typu mdłości czy wymioty..

Teraz od razu wiedziałam, ze jestem w ciąży, bo piersi zrobiły się bardzooo duże 🤭. Tak poza tym, oprócz zaparć to ok. Jeszcze u ginekologa nie byłam. Zamierzam iść dopiero w 7t3D (6.02), o ile bedzie wszystko ok.
 
reklama
5 lutego mam pierwszą wizytę u gina z nfz. Tak się zastanawiam co on mi powie, czy nie będzie krzywo patrzał, że nie przyszłam wcześniej bo to będzie już 10+6 tc.
W moim przypadku jesr tal samo. Wychodzic mi będzie 10 tc wcześniej nie było terminów do lekarza. Ale jakoś kłade na to lage w końcu I tak to początek.
 
Do góry