reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Ja w piątek musiałam rozpiąć w pracy ukochane jeansy i na gumkę do włosów złapać. Jak wróciłam do domu to zaczęłam płakać ze juz jestem gruba i żadne spodnie nie pasują. Mąż jak zwykle się śmiał I pocieszam bo ja teraz to tylko chodzę i płacze 😅 ja już odkurzylam spodnie z zeszłego roku które z dumą pochowałam jak znowu wskoczyłam w 38 ale długo się nie nacieszylam 🙄
Od tygodnia chodzę w spodniach zapiętych na gumkę 😛 dzisiaj w Reserved kupiłam sobie na przecenie koszulę w której nawet w 9 miesiącu zmieszczę brzuch 😜
 
reklama
Ja już sobie kilka rzeczy na bonprixie do ulubionych zaznaczyłam ale jeszcze pochekam z zamawianiem. Ale oni mają takie śliczne sukienki na lato 🙈
Też mam listę haha
I już bym zamówiła ale nie mogę sobie przypomnieć, co mi zostało po ostatniej ciąży (poza brzuchem ;) ).

Na teraz mam te spodnie z Lidla i takie nieleginsy z C&A :) A na później kupiłam w H&M jeansy no i my to wiadomo, że głównie sukienki ponosimy a te można i po ciąży użyć :)
Tylko jak przypomnę sobie ten okropny cellulit to chyba dokupię kilka długich sukienek, strasznie moje nogi w ciążach wyglądają :/
 
Tak. Byłam w poniedziałek i kompletnie nic nie było. A testy wychodzą pozytywne i ciemne kreski. Ale na betę nie chce iść i zamartwiać się wynikami. Może to głupie, ale nie ważne jaka beta będzie i jak będzie miło coś być nie tak to ona nic mi nie da. Mam nadzieje, ze rozumiecie o co mi chodzi :) już w tamtej ciąży chodziłam na betę i była dobra, a później spadała wiec nie chce już robić..
Ja cie rozumiem:) też cierpliwie czekam na wizyte:)

Co do ciuchów ciążowych i brzucha, dalej ejstem płaska, ale czuję dyskomfort w pasie. W tamtej ciazy mialam tylko 1 krótkie spodenki ciążowe a tak chodziłam w leginsach zwykłych. Mam nadzieję ze teraz też nic nie będę kupowac:)
 
Masz rację i tak ci to nic nie da. U mnie było widać pecherzyk nawet dostałam już 2 zdjęcia z usg. Kiedy teraz idziesz? Ciąża może być młodsza niż wynika z wyliczeń. Nie przejmuj się, wierzę że będzie wszystko dobrze 1[emoji847][emoji847]

Ale supcio!!! Zdjęcia z usg są siper! Ja z poprzedniej ciąży tez mam zachowane i czasem przeglądam, fajnie byłoby zobaczyć teraz ze wszystko okej i dotrwać do końca. Kochana w poniedziałek mam wizytę :) stres mnie już dopada
 
reklama
Też mam parcie na 2 I brązowe plamienia a ciąża żywa w macicy prawie 8t. Serduszko biło w 6t3d 134/min.. Nie nastawiajcie się tak dziewczyny bo to wam w niczym nie pomoże a zaszkodzi. Głowa do góry!!
Oleczka tylko tak trudno jak lekarz tak lakoniczny mówi jak będzie bardzo bolało to do szpitala szybko...objawy zbliżone do CPM i jeszcze jego podejrzenie.... przykro mi po prostu, że zamiast cieszyć się z 2 kresek i rosnącego HCG ciagle się denerwuje co dalej a tak bardzo pragnę dzidzi🥺🥺
 
Do góry