reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Mmm frytki zjadłabym... generalnie słonych rzeczy mi się chce jakoś dziwnie....
A dziewczyny podpowiedzcie mi proszę czy moja wizyta w pon u gina ma sens? W srode byłam i nic nie wiedział na usg tymczasem HCG 71 w srode w pt 171... czy w pon jest wogole szansa aby coś zobaczył? I czy moje HCG nie jest za niskie biorąc pod uwagę ze miesiączka zaczęła się 21 i trwała do 27? Strasznie się smutam i martwię [emoji20][emoji20]
A który tc z okresu?
 
reklama
Mmm frytki zjadłabym... generalnie słonych rzeczy mi się chce jakoś dziwnie....
A dziewczyny podpowiedzcie mi proszę czy moja wizyta w pon u gina ma sens? W srode byłam i nic nie wiedział na usg tymczasem HCG 71 w srode w pt 171... czy w pon jest wogole szansa aby coś zobaczył? I czy moje HCG nie jest za niskie biorąc pod uwagę ze miesiączka zaczęła się 21 i trwała do 27? Strasznie się smutam i martwię 😞😞
Mysle, ze moze nic nie zobaczyc jeszcze, bo od ok 1000 bhcg jest widoczny pecherzyk, lepiej poczekaj do 6 tygodnia niz masz sie denerwowac, ze nic nie widac :)
 
Mmm frytki zjadłabym... generalnie słonych rzeczy mi się chce jakoś dziwnie....
A dziewczyny podpowiedzcie mi proszę czy moja wizyta w pon u gina ma sens? W srode byłam i nic nie wiedział na usg tymczasem HCG 71 w srode w pt 171... czy w pon jest wogole szansa aby coś zobaczył? I czy moje HCG nie jest za niskie biorąc pod uwagę ze miesiączka zaczęła się 21 i trwała do 27? Strasznie się smutam i martwię [emoji20][emoji20]

Tak mnie naszła ochota. Ja to samo z miesiączka w ten sam dzień się rozpoczęła i tyle samo trwała. Ale idę po tygodniu bo nie wytrzymam dłużej. Jak masz być spokojniejsza to idź :)
 
Mmm frytki zjadłabym... generalnie słonych rzeczy mi się chce jakoś dziwnie....
A dziewczyny podpowiedzcie mi proszę czy moja wizyta w pon u gina ma sens? W srode byłam i nic nie wiedział na usg tymczasem HCG 71 w srode w pt 171... czy w pon jest wogole szansa aby coś zobaczył? I czy moje HCG nie jest za niskie biorąc pod uwagę ze miesiączka zaczęła się 21 i trwała do 27? Strasznie się smutam i martwię 😞😞
Mi też cykl rozpoczął się 21 ale ja mam krótkie cykle do 25 dni i jak byłam w poniedziałek u lekarza to dał skierowanie na usg i kazał się umówić nie wcześniej niż 31.01, bo wcześniej małe prawdopodobieństwo że coś będzie widać.
Więc, nastaw się, że w poniedziałek raczej nic nie zobaczy i że to normalne.
Ja mam usg na 3.02 ale rozglądam się za późniejszym terminem, bo obawiam się że to jednak za wcześnie.
Też mam wiele obaw, rano panikowałam, że nic nie czuję, piersi nie bolą a teraz bolą - widać tak ma być ale pewnie jeszcze nie raz wpadnę w panikę z tego powodu 😉
 
reklama
A jesteście może takie rozkojarzone? Ja wczoraj wstawiłam pranie bez kapsułki ani proszku.. Dopiero przy rozwieszaniu coś mnie tknęło, że słabo pachnie.. [emoji2356][emoji2356][emoji2356]
 
Do góry