reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Bebiko jest ciężkim mlekiem dla większości dzieci. Większość boli po nim brzuszek.
My używamy Bebilon AR.
y
Syna nie raz dokarmialam Hipp Bio Combiotic i uważam je za jedne z lepszych mlek. Bez zbędnych dodatków. Ogólnie był na piersi, ale po tym mm nic mu nie bylo przy połączeniu karmien.
 
reklama
Z tym mlekiem to roznie bywa a raczej chyba najbardziej zależy od dziecka...
U nas po bebilon tez sie nie spisal dlatego zmieniliśmy na bebiko comfort ktiry nie zawiera laktozy i jak dla mnie jest mniej słodki od bebilonu.

Wiadomo uklad pokarmowy tez musi dojrzeć i stąd te rozne boleści ale rodzic wszystkiego sie chwyta a nóż pomorze.

Corki byly na piersi i tez cierpiały z powodo pierdkow więc mleko chyba nie bardzo ma tu do rzeczy....[emoji52]

Mój na szczęście nie ma bóli brzuszka, ale za to ulewał dlatego lekarz nam zalecił zmianę na Bebilon AR. Jest ohydny, ale mojemu małemu smakuje :)
 
y
Syna nie raz dokarmialam Hipp Bio Combiotic i uważam je za jedne z lepszych mlek. Bez zbędnych dodatków. Ogólnie był na piersi, ale po tym mm nic mu nie bylo przy połączeniu karmien.

Mój nie chciał pić Hippa. Ulewał po nim strasznie, pił go bardzo mało i spadł nam przez to bardzo z wagi. Jak tylko zmieniliśmy to z ulewaniami koniec i teraz pije dużo tego Bebilonu Ar, choć puszka 400g starcza nam na 3 dni, a tanie to ono nie jest, ale najważniejsze że w końcu nam przybrał na wadze i nie ulewa wszystkiego co zje.
 
My w przyszłym tygodniu.

Dla mnie te 6 tygodni to bardzo ciężki czas. Szczególnie ostatnie 2 tyg. Maly zaczął miec problemy z zasypianiem i ogolnie ze spaniem. Ciagle sie wybudza. Męczą go gazy...
 
My w przyszłym tygodniu.

Dla mnie te 6 tygodni to bardzo ciężki czas. Szczególnie ostatnie 2 tyg. Maly zaczął miec problemy z zasypianiem i ogolnie ze spaniem. Ciagle sie wybudza. Męczą go gazy...
Gazy u nas to samo wiec nie jesteście sami .Dodatkowo cos chrapoli małemu nie wiem czy to nos czy buźka bo ciężko to określić.
Mam wrażenie jak by mu cos gdzies zalegalo,byłam u pediatry zbadać go bo ja miałam katar(ubieralam maseczkę gdy podchodziłam do młodego) wiec odrazu na myśl katarek mi przyszedł aleee nic nie widzi niepokojacego.
Nosek suchy,nic nie odciaga się prócz babolków,jednak to chrapolenie denerwujace.

Szczepienie tez mamy w nastepnym tyg.
 
reklama
Gazy u nas to samo wiec nie jesteście sami .Dodatkowo cos chrapoli małemu nie wiem czy to nos czy buźka bo ciężko to określić.
Mam wrażenie jak by mu cos gdzies zalegalo,byłam u pediatry zbadać go bo ja miałam katar(ubieralam maseczkę gdy podchodziłam do młodego) wiec odrazu na myśl katarek mi przyszedł aleee nic nie widzi niepokojacego.
Nosek suchy,nic nie odciaga się prócz babolków,jednak to chrapolenie denerwujace.

Szczepienie tez mamy w nastepnym tyg.

Ile masz stopni w domu? Jeśli więcej niż 21 to to może być przyczyna :)
 
Do góry